Target CPE. C2 Proficiency

Target CPE. C2 Pro­ficiency to kompleksowy zestaw do samodzielnego przygotowania do egzaminu Certi­ficate of Pro­ficiency in English/C2 Pro­ficiency z nagraniami MP3 do pobrania. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów...
44,93 * 59,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,20 zł

Opis

Target CPE. C2 Pro­ficiency to kompleksowy zestaw do samodzielnego przygotowania do egzaminu Certi­ficate of Pro­ficiency in English/C2 Pro­ficiency z nagraniami MP3 do pobrania. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów językowych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu.

Podręcznik zawiera 6 zestawów egzaminacyjnych. Każdy z nich zbudowany jest zgodnie ze strukturą prawdziwego egzaminu! W każdej części znajdują się różne rodzaje ćwiczeń takie jak na egzaminie, przydatne wskazówki oraz dokładnie objaśnione polecenia. Na końcu książki zamieszczono prawidłowe odpowiedzi.

Mp3 do pobrania zawierają ponad 90 minut nagrań profesjonalnych lektorów, które pomagają trenować wymaganą na egzaminie umiejętność rozumienia ze słuchu i pozwalają osłuchać się z językiem.

Target CPE. C2 Proficiency, to:

  • kompleksowe przygotowanie do egzaminu Certificate of Proficiency in English/C2 Pro­ficiency,
  • 6 wzorcowych zestawów egzaminacyjnych,
  • inteligentny klucz odpowiedzi wraz z objaśnieniami,
  • wyczerpujące omówienie poszczególnych części,
  • przydatne wskazówki i podpowiedzi egzaminatorów.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Target CPE. C2 Proficiency

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki