Targroch M±ka jaglana z kaszy jaglanej 1 kg

M±ka z kaszy jaglanej 1kg Targroch Ten rodzaj m±ki powstaje na skutek zmielenia ziaren kaszy jaglanej. Ma ona konsystencję drobnego proszku. Ponieważ kasza jaglana powstaje z obtłuczonych ziaren prosa, a następnie jest przerabiana na m±kę, dostarcza organizmowi wiele niezbędnych składników...

7.99 zł

Cena za kg : 7.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Przedstawiamy idealn± alternatywę dla używanej wszędzie m±ki pszennej - m±kę jaglan±. To nic innego niż zmielone ziarna kaszy jaglanej, która posiada szereg warto¶ci odżywczych i jest uważana za wyj±tkowo zdrow±.

Ponieważ produkt ten jest bezglutenowy, doskonale nadaje się dla osób z nietolerancj± glutenu oraz tych, które go unikaj± z innych powodów. Nie ma w±tpliwo¶ci co do tego, że m±ka jaglana posiada znacznie więcej warto¶ci odżywczych niż pszenna, dlatego każdy z nas - z my¶l± o swoim zdrowiu - powinien rozważyć zast±pienie m±ki pszennej wła¶nie m±k± jaglan±.

M±kę jaglan± można często stosować tak samo, jak pszenn±, ponieważ, tak jak ona, ma postać drobnego proszku. Z powodzeniem możesz dodać j± do omleta, nale¶ników oraz różnego rodzaju ciast. Sprawdzi się również w roli wegańskiego zabielacza do zup oraz sosów.

M±ka jaglana ma te same wła¶ciwo¶ci co ziarna kaszy, z której powstaje. Do jej najważniejszych i najbardziej docenianych cech należy np.:

  • duża zawarto¶ć witamin z grupy B, takich jak B1, B2 czy B6,
  • duża zawarto¶ć żelaza, wapnia, potasu, cynku i magnezu,
  • duża zawarto¶ć błonnika.

Oferowana przez nas m±ka jaglana została wyprodukowana przez firmę Targroch. Znajduje się ona w opakowaniu o pojemno¶ci 1 kg. Dzięki szczelnemu zamknięciu pozostaje ¶wieża przez długi czas.

Serdecznie zapraszamy do zakupu m±ki jaglanej marki Targroch, jeżeli szukasz zdrowszej i bardziej warto¶ciowej alternatywy dla m±ki pszennej.

 

Recenzje

Podziel się swoj± opini±

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch M±ka jaglana z kaszy jaglanej 1 kg

  • Producent: Targroch
  • Stan: nowy, pełnowarto¶ciowy produkt
  • Model: 5903229001641
  • EAN: 5903229001641
  • Wymiary: 31 x 21 x 9 cm