Targroch Mąka orkiszowa jasna 1 kg

  • Targroch
  • 5903229001764
  • 2 dni
Mąka orkiszowa gładka świetnie nadaje się do naleśników, pierogów, do zagęszczania sosów itp. Orkisz zawiera duże ilości: białka, błonnika, nienasyconych kwasów tłuszczowych, węglowodanów, witamin, biopierwiastków. Dojrzały orkisz zawiera znacznie ilości kwasu krzemowego, który roślina wyciąga z...

10.99 zł

Cena za kg : 10.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Targroch mąka orkiszowa jasna to pełnowartościowy produkt wytworzony z jednego z najstarszych rodzajów pszenicy. Orkisz, znany już w starożytności, jest bogatym źródłem witamin z grupy B i - w porównaniu do pozostałych odmian pszenicy - zawiera duże ilości białka.

Odżywcze wartości w składzie mąki orkiszowej to zasługa ograniczenia modyfikacji oryginalnego ziarna, które na przestrzeni wieków nieco zapomniane, nie zostało w żadnym stopniu zmienione przez technologie żywnościowe.

Ponadto, mąka orkiszowa zawiera aminokwasy takie jak lizyna i metionina, które niezbędne dla organizmu, nie są naturalnie wytwarzane i muszą być dostarczane poprzez odpowiednio ułożoną dietę. Składniki mąki są więc dla organizmu niezbędne.

Dlaczego wybrać mąkę orkiszową?
●    alternatywa dla mąki pszennej
●    idealna do wypieku pieczywa
●    używana przy pieczeniu ciast
●    doskonała przy lepieniu pierogów czy naleśników
●    podstawowy element przy wyrobie domowego makaronu
●    niezastąpiona przy zagęszczaniu sosów
●    dzięki pełnowartościowemu białku polecana osobom zawodowo uprawiającym sporty
●    niezbędny element każdej diety eliminacyjnej

Opakowanie zawiera 1 kg mąki orkiszowej jasnej, którą należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, najlepiej w temperaturze otoczenia.

Targroch to jedna z najpopularniejszych firm na polskim rynku, która bazuje na dystrybucji zdrowej żywności. Produkty wytwarzane są z naturalnych składników, zaś współpracownicy dobierani na podstawie rygorystycznych kryteriów. Dzięki temu produkty firmy Targroch cechują się wysoką jakością, ale i przystępną ceną - tak, by funkcjonowały jako opłacalna alternatywa dla istniejących już na rynku produktów.
 

Recenzje

Ocena 

Dużo lepsza niż zwykła mąka, idealna do zrobienia ciasta, chleba bądź naleśników.

Ocena 

Polecam do wypieków, znakomity zamiennik zwykłej mąki

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch Mąka orkiszowa jasna 1 kg