Targroch Ostropest ziarno 1 kg

Ostropest ziarno Kraj pochodzenia: Polska Informacja o alergenach –W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców. Przechowywanie:Przechowywać w suchym i...

10.99 zł

-7%

11.76 zł

Cena za kg : 10.99zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ostropest plamisty to popularna roślina rosnąca na polskich łąkach znana jako oset. Zawiera w sobie dobroczynne składniki, które w znaczny sposób mogą przyczynić się do polepszenia jakości życia.

Ostropest posiada działania antyhepatotoksyczne, czyli w skuteczny sposób chroni wątrobę przed niekorzystnymi czynnikami. Substancje zawarte w ostropeście w skuteczny sposób nie dopuszczają do łączenia się toksyn z powierzchniami komórek wątrobowych hepatocytami. Główną substancją czynną zawartą w ostropeście plamistym jest sylimaryna. Wpływa ona również korzystnie na procesy regeneracyjne komórek wątroby. Posiada silne działanie detoksykujące, które pozytywnie wpływa na cały ustrój.

Zastosowanie:
Najlepszą formą do przechowywania ostropestu są ziarna, ponieważ w wersji mielonej traci ON wraz z przechowywaniem swoje wartości. Dziennie należy stosować maksymalnie 2 łyżeczki uprzednio zmielonego ostropestu. Można go dodać do herbaty, jogurtu lub innego posiłku.

Ostropest pakowany jest w szczelne opakowania strunowe. Jedna paczka zawiera 1 kilogram ziaren ostropestu plamistego. Ostropest ziarno należy przechowywać w suchym i zacienionym pomieszczeniu oraz pilnować, by opakowanie było szczelnie zamknięte.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch Ostropest ziarno 1 kg

  • Producent: Targroch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903229001498
  • EAN: 5903229001498
  • Wymiary: 31 x 21 x 5 cm