Targroch Polskie Pestki dyni łuszczone 1 kg

Dynia łuszczona Kraj pochodzenia: Polska Źródło białka źródło błonnika pokarmowego Dynia jest naturalnym źródłem: Tiaminy ( Witaminy B1 ) Magnezu Cynku Żelaza Fosforu Potasu Informacja alergenna:  W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo...

22.99 zł

Cena za kg : 22.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Polskie pestki dyni łuszczone znajdujące się w ofercie firmy Targroch to kolejny, przygotowany z najwyższą dbałością, produkt mający podnieść komfort codziennego odżywiania się. Dynia łuszczona to przedstawicielka roślin jednorocznych z rodziny dyniowatych, rodzaj ten obejmuje niemal 20 gatunków. Jest znakomitym źródłem naturalnych składników odżywczych niezbędnych do odpowiedniego funkcjonowania organizmu: zawiera witaminę B1, magnez , fosfor.

Pestki dyni są:
●    idealne jako przekąska pomiędzy posiłkami
●    stosowane przy pieczeniu ciast, chleba czy bułek
●    wykorzystywane również przy przygotowaniu mięs
●    nada wyjątkowego smaku każdej sałatce
●    wspaniały dodatek do porannych owsianek - jest źródłem białka i błonnika pokarmowego

Jedno opakowanie zawiera aż kilogram łuszczonych pestek dyni, które można przechowywać w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu - koniecznie w suchym miejscu.

Targroch to firma istniejąca na polskim rynku koncentrującym się na dystrybucji zdrowej żywności już od lat 90. Zdobyte doświadczenia i obserwacja dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, a także uwarunkowań zewnętrznych i kształtowanych w przemyśle spożywczym trendów, sprawiają że Targroch pozyskał zaufanie milionów konsumentów. Wszystkie produkty bazują na naturalnych składnikach, zaś te pozyskiwane są od rolników uprawiających warzywa i owoce z zachowaniem zasad przygotowywania żywności niemodyfikowanej i ekologicznej.

Informacja alergenna:  W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Sposób przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Recenzje
(2)

Ocena 

Bardzo dobra cena, znakomicie sprawdza się jako dodatek do owsianek, sałatek oraz zup.

Ocena 

Polecam że względu na walory zdrowotne. W dodatku bardzo przystępna cena.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch Polskie Pestki dyni łuszczone 1 kg

  • Producent: Targroch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903229000972
  • EAN: 5903229000972
  • Wymiary: 31 x 21 x 5 cm