Targroch Słonecznik łuszczony 500 g

Pożywne ziarna będą doskonałym uzupełnieniem sałatek, zup, potraw z kaszy kuskus lub musli. Produkt ten dostępny w naszym sklepie nie wymaga usuwania łupin, co zapewnia wygodę podczas przygotowywania posiłku. Słonecznik jest niezastąpionym dodatkiem do chleba, ciast, musli, sałatek, surówek, potraw...

3.99 zł

-11%

4.49 zł

Cena za kg : 7.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Planując swój codzienny jadłospis należy pamiętać o tym, aby zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na białka, węglowodany oraz tłuszcze. Prezentowany przez nas słonecznik łuszczony marki Targroch jest doskonałym źródłem tzw. dobrych tłuszczów i zdecydowanie warto włączyć go do swojej diety.

Właściwości:

Spożywając słonecznik w szczególności dostarczasz swojemu organizmowi:

  • witaminę E i B
  • kwasy tłuszczowe wielonienasycone
  • magnez
  • potas
  • żelazo
  • kwas foliowy

Opisywany przez nas produkt to idealny pomysł na przekąskę dla każdego, jednak ze względu na powodowane przez siebie uczucie sytości jest doceniany szczególnie przez osoby odchudzające się. Pamiętać o nim powinny również kobiety w ciąży. Dzięki zawartości witaminy B słonecznik łuskany dba bowiem o prawidłowe działanie układu nerwowego człowieka. Co ważne, może ON przyczyniać się także do obniżania złego cholesterolu dzięki dużej zawartości fitosteroli.

Zastosowanie:

Dzięki temu, że słonecznik łuszczony występuje w formie niewielkich pestek, bardzo łatwo można dodawać go do przeróżnych potraw. Posypanie nim dowolnego dania znacznie zwiększa zawartość odżywczą spożywanego posiłku.

Słonecznik doskonale sprawdzi się jako posypka do zup-kremów, a także jako element domowej granoli czy owsianki. Ponadto świetnym rozwiązaniem jest dodawanie go do ulubionych sałatek. Fantastycznie smakuje połączony zarówno z daniami słodkimi, jak i wytrawnymi. Można go również podprażyć na patelni, dzięki czemu uzyskuje się dodatkowy aromat.

Opakowanie:

Oferowany przez nas słonecznik łuszczony znajduje się w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Mieści się w nim aż 500g produktu, który jest od razu gotowy do spożycia.
 

Szczegóły - Targroch Słonecznik łuszczony 500 g

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt