Targroch Sól himalajska różowa drobna 500 g

Himalajska sól spożywcza - drobna Kraj pochodzenia: Pakistan Sposób użycia: Stosować w taki sam sposób jak zwykłą sól. Informacja o alergenach –W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały, produkty z dwutlenkiem siarki SO2, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich...

3.99 zł

Cena za kg : 7.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Sól himalajska to zdrowszy odpowiednik białej soli. Wszystko dzięki temu, że jest nieoczyszczona i zawiera więcej cennych dla zdrowia składników. Ponadto posiada ciekawy smak.

Sól himalajską wydobywa się, jak sama nazwa wskazuje, przy zboczach Himalajów. To jedne z najbardziej dziewiczych terenów naszej planety. Jej delikatnie różowy kolor sprawił, że zyskała przydomek “różowego diamentu”.
Sól pozyskiwana z himalajskich terenów zawiera korzystne składniki takie jak cynk, żelazo czy wapń.

Sól himalajska to jeden z częstych składników dań kuchni indyjskiej. Możemy ją stosować tak jak każdą sól - do nadawania potrawom określonego smaku. Świetnie nadaje się do przyrządzania domowego, zdrowego napoju izotonicznego, który chroni sportowców przed utratą wody z organizmu.

Drogocenne właściwości soli himalajskiej można wykorzystywać nie tylko w kuchni - ten produkt z powodzeniem sprawdzi się do leczniczych czy upiększających kąpieli lub też inhalacji. Z niewielkim dodatkiem oleju możemy uzyskać naturalny, domowy peeling. W ten sposób skutecznie usuniemy martwy naskórek, dzięki czemu skóra stanie się oczyszczona i bardziej jędrna. Na bazie soli himalajskiej można również przygotowywać płukanki antybakteryjne.

Sól himalajska jest oferowana w 500 g opakowaniu wraz z praktycznym zamknięciem. Taka ilość soli starczy nam na co najmniej kilka miesięcy gotowania lub na kilka solankowych kąpieli.

Informacja o alergenach –W zakładzie pakowane są również: sezam, migdały,
produkty z dwutlenkiem siarki SO2, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100 % wykluczyć wystąpienia w produkcie tych surowców.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Targroch Sól himalajska różowa drobna 500 g

  • Producent: Targroch
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903229002549
  • EAN: 5903229002549
  • Wymiary: 22.5 x 13 x 5 cm