Taśmy do ćwiczeń Mini Loop Band Zestaw Rea Tape

Taśmy do ćwiczeń MINI LOOP BAND Zestaw 3 szt Czerwony. Mini Bandy to gumy treningowe o okrągłym kształcie. Stosowane są zarówno w sporcie jak i rehabilitacji. Ich specyficzny kształt zapewnia wszechstronność zastosowania. Dzięki temu, że taśmy zbudowane są z elastycznego i wytrzymałego lateksu...

32.99 zł

Cena za szt. : 11zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw taśm do ćwiczeń Mini Loop Band Rea Tape to komplet trzech lateksowych gum treningowych o okrągłym kształcie i o różnej grubości. Każda taśma ma inny opór, co gwarantuje szerokie zastosowanie całego zestawu oraz umożliwia korzystanie z niego osobom o różnym poziomie zaawansowania, o różnych celach i w różnym wieku.

Zestaw taśm do ćwiczeń Rea Tape sprawdzi się:

  • wśród dbających o swoją aktywność fizyczną zarówno w domu, jak i na siłowni, na łonie natury czy gdziekolwiek chcemy,
  • wśród osób w trakcie rehabilitacji, które właśnie usiłują wrócić do sprawności, wykonując odpowiednie ćwiczenia po konsultacji z lekarzem lub fizjoterapeutą,
  • wśród pracujących w jednej pozycji, stojącej lub siedzącej, która negatywnie wpływa na postawę, sylwetkę, a ostatecznie również samopoczucie.

Taśmy do ćwiczeń są alternatywą dla ciężkiego, wielkogabarytowego sprzętu sportowego, który zazwyczaj zabiera wiele miejsca, jeśli chodzi o jego przechowywanie, i który ciężko zabrać ze sobą w podróż, na łono natury czy w inne miejsce, gdzie właśnie mamy ochotę przeprowadzić trening. Zróżnicowany opór pozwala wykorzystywać gumy do różnych ćwiczeń - zarówno rehabilitacyjnych, jak i poprawiających koordynację ruchową, siłowych oraz wspomagających rzeźbienie sylwetki. Taśmy wykonane z wytrzymałego lateksu posłużą przez długi czas.

Marka Rea Tape produkuje nie tylko gumy treningowe, ale również popularne ostatnio maty do akupresury, taśmy do kinesiotapingu oraz inne akcesoria związane ze zdrowiem i sportem.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

313 sp. z o.o., ul. Przędzalniana 60B, 15-888 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Taśmy do ćwiczeń Mini Loop Band Zestaw Rea Tape

  • Producent: Rea Tape
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 6742191854300
  • EAN: 6742191854300
  • Wymiary: 14.5 x 24.5 x 20 cm