Tastea Heaven Herbata ziołowa oczyszczająca Detox 50 g

Zanieczyszczone powietrze, palenie papierosów, picie alkoholu czy spożywanie w nadmiarze wysoko przetworzonej żywności może wywołać uczucie ciężkości i zmęczenia, a dodatkowo niestrawność i nadmierne krągłości, np. w okolicy brzucha. Detoks organizmu, czyli inaczej odtruwanie organizmu polegające...

29.99 zł

-9%

33.00 zł

Cena za kg : 599.8zł

Dodaj do schowka

Opis

Osoby borykające się z nadprogramowymi kilogramami lub te, którym doskwiera przewlekłe zmęczenie, powinny szczególnie zadbać o własne zdrowie. Dla pierwszych głównym celem będzie zmniejszenie masy ciała, natomiast dla drugich likwidacja przyczyny złego samopoczucia i odzyskanie sił witalnych. Niewątpliwie w obu przypadkach należy zacząć od gruntownego detoksu organizmu.

Sposobem na detoksykację organizmu jest picie specjalnie do tego celu przeznaczonych herbat. Jedną z nich jest ziołowa oczyszczająca herbata Tastea Heaven. Jej doskonale dobrany, naturalny skład skutecznie oczyszcza organizm i uruchamia blokowane dotąd procesy trawienne.

W detoksykującej herbacie Tastea Heaven zastosowano niezwykle skuteczną miksturę opartą na ziołach, kwiatach i ekstraktach owocowych. Spośród nich kluczową rolę spełniają takie ziołowe składniki, jak posłonek kutnerowaty, odpowiedzialny za usuwanie metali ciężkich, górska odmiana herbaty, ułatwiająca procesy trawienne, a także cynamon cejloński. Ten ostatni znacząco przyspiesza trawienie, jest świetnym spalaczem tłuszczu, a także posiada działanie antycellulitowe.

Tastea doskonale podkręca metabolizm i przywraca energię niezbędną do codziennej aktywności. Z jej pomocą odciążymy zanieczyszczoną wątrobę, która pełni niezwykle istotną rolę filtra dla naszego organizmu.

Walory produktu:

 • całkowicie naturalny skład (kwiaty, zioła, owoce), który co najmniej w połowie pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych,
 • staranny proces ręcznego zbioru składników, które w dalszej kolejności są oczyszczane i delikatnie osuszane, tak aby nie utraciły swoich najcenniejszych wartości,
 • nie zawiera glutenu,
 • skutecznie oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn,
 • nie zawiera sztucznych aromatów oraz barwników,
 • nie zawiera kofeiny,
 • posiada nieszkodliwe dla otoczenia opakowanie, które można później poddać recyklingowi.

Składniki - Tastea Heaven Herbata ziołowa oczyszczająca Detox 50 g

Organic Greek Rock Rose, Organic Greek Mountain tea, Organic Greek Rose hip, Organic Greek Rosemary, Greek Aronia, Cinnamon Ceylon.

Sposób przygotowania i przechowywania

1 łyżeczkę mieszanki wsyp do filiżanki, zalej gorącą, lecz nie wrzącą wodą i zaparzaj ok. 5-10 minut. Możesz użyć specjalnego sitka lub zaparzacza do herbaty liściastej. W zależności od potrzeb i preferencji, napar możesz pić ciepły lub w postaci wystudzonego, orzeźwiającego napoju. Jeżeli preferujesz słodkie napoje, do przygotowanej mieszanki ziół dodaj łyżeczkę miodu.

Przechowywać w suchym miejscu z dala od dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Certyfikat organiczności TUV Austria Hellas dla wybranych ziół: Organiczny rozmaryn i posłonek kutnerowaty.

Dane producenta/dystrybutora

Mamy to my Agnieszka Stępień, ul. Pożarowa 3/16, 03-309 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tastea Heaven Herbata ziołowa oczyszczająca Detox 50 g

 • Producent: Tastea Heaven
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 0745125249803
 • EAN: 0745125249803
 • Wymiary: 18 x 11 x 2 cm