Tatax i inne historyjki o tatusiach

Opowiadania o tatusiach - czasami zabawnych, czasami nieporadnych albo roztargnionych i trochę innych niż wszyscy, ale zawsze kochanych. O takich, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy, albo wykonują nietypową pracę, i o takich, którzy mają nieoczekiwane pomysły albo dziwne hobby, takie jak...
20,80 * 29,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,44 zł

Opis


Opowiadania o tatusiach - czasami zabawnych, czasami nieporadnych albo roztargnionych i trochę innych niż wszyscy, ale zawsze kochanych. O takich, którzy nie mają zbyt wiele pieniędzy, albo wykonują nietypową pracę, i o takich, którzy mają nieoczekiwane pomysły albo dziwne hobby, takie jak zbieranie starych nocników. O biegających z córkami i takich, którzy muszą znosić córkę na wózku inwalidzkim po schodach. Bo tatusiowie są różni, ale wszyscy wspaniali, jeśli kochają swoje dzieci.

Patronat medialny: miastodzieci.pl, qlturka.pl, granice.pl, szczecinczyta.pl, Dzieciaki na Luzie

Barbara Stenka, Artur Nowicki jest autorem tytułu "Tatax i inne historyjki o tatusiach".

"Tatax i inne historyjki o tatusiach" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie trudniej jest ją zniszczyć.

Jest to średniej długości publikacja - ma 120 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Tatax i inne historyjki o tatusiach" wydało Wydawnictwo Bis. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz także inne publikacje od tego wydawcy.