Tatuaże na palce - wąsy

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności. Tatuaże Apli Kids zapewnią wiele uśmiechu Twojemu maluchowi! Mały rozmiar sprawia, że idealnie mieszczą się na dziecięce palce. W tym zestawie znajdziesz różnego rodzaju, śmieszne wąsy. Tatuaże są...

9.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Poznaj świat gdzie wszystko jest możliwe! To właśnie APLI - kraina pełna koloru oraz kreatywności.

Tatuaże Apli Kids zapewnią wiele uśmiechu Twojemu maluchowi! Mały rozmiar sprawia, że idealnie mieszczą się na dziecięce palce. W tym zestawie znajdziesz różnego rodzaju, śmieszne wąsy. Tatuaże są łatwe do nałożenia jak i usunięcia. Świetnie sprawdzą się na przyjęciach urodzinowych.

Cechy tatuaży Apli Kids:

odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat w zestawie: 18 tatuaży

Zaczęliśmy w 1932r. od produkcji naklejek - tysięcy naklejek w różnych kształtach, kolorach, fakturach i rozmiarach. Po wielu latach pracy ze szkołami i nauczycielami, tworzeniu artykułów, odkrywaniu produktów ułatwiających i wspierających działania edukacyjne stworzyliśmy Apli Kids. Celem przy tworzeniu Apli Kids była nauka poprzez zabawę przy wykorzystaniu naszych gier, zabawek i materiałów. Mądre zabawki w rękach dzieci dziś – sprawią, że staną się sprytnymi i kreatywnymi dorosłymi jutro.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tatuaże na palce - wąsy

  • Producent: Apli Kids
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8410782136866
  • EAN: 8410782136866