Tchibo Barista Caffe Crema Kawa ziarnista palona z korkiem 1 kg

Razem z Tchibo Barista proponujemy najlepszej jakości Caffè Crema. Jej ziarna wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych – zupełnie jak przed 100 laty. Specjalne powolne prażenie daje ziarnom kawy więcej czasu, aby wydobyły swój niepowtarzalny charakter. W rezultacie...

54.99

-21%

69.99 zł

Cena za kg : 54.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Razem z Tchibo Barista proponujemy najlepszej jakości Caffè Crema. Jej ziarna wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych – zupełnie jak przed 100 laty. Specjalne powolne prażenie daje ziarnom kawy więcej czasu, aby wydobyły swój niepowtarzalny charakter. W rezultacie powstaje więc najlepszej jakości kawa.

Znak Fairtrade oznacza, że Tchibo wspiera sprawiedliwy handel. Nasz wkład polega na długofalowej poprawie warunków życia i pracy rolników w krajach, gdzie uprawiana jest kawa.

  •  jedna z naszych najlepszych kaw Caffè Crema: Barista Caffè Crema,
  • charakteryzuje się zrównoważonym, łagodnym, bardzo delikatnie gorzkawym smakiem o wyraźnej nucie owocowej,
  • NOWOŚĆ: zamykana specjalnym korkiem pozwalającym zachować pełny aromat kawy i cieszyć się optymalną świeżością smaku kawy; korek ułatwia dozowanie i pomaga dokładnie domknąć opakowanie,
  • w 100% Tchibo Arabica,
  • idealna do automatycznych ekspresów do kawy.

 

Od ponad 60 lat eksperci Tchibo do spraw kawy podróżują po świecie w poszukiwaniu najlepszej jakości kaw, które sprawiają, że świat Tchibo jest tak wyjątkowy.

Tchibo wybiera do swoich kaw w 100% tylko te najlepsze, pochodzące z krzewów kaw Arabica. Tylko te – bez skaz, powoli dojrzewające i starannie wyselekcjonowane w pełni zasługują na tytuł Tchibo Arabica.

Składniki - Tchibo Barista Caffe Crema Kawa ziarnista palona z korkiem 1 kg

100% Tchibo Arabica

Sposób przygotowania i przechowywania

Kawa Barista Caffè Crema w ziarnach jest szczególnie polecana posiadaczom ekspresów do kawy z wbudowanym młynkiem, tych półautomatycznych lub zwykłych kawiarek. Ciesz się smakiem kawy Barista Caffè Crema – małej czarnej, większej z aksamitną pianką lub po dolaniu mleka – Café au lait.

 

Przygotowanie: Optymalna ilość kawy na filiżankę to od 7 do 9 g.

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Tchibo GmbH, Überseering 18, D-22297 Hamburg

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tchibo Barista Caffe Crema Kawa ziarnista palona z korkiem 1 kg

Inni Klienci kupili również