Tchibo Barista Espresso Kawa ziarnista palona z korkiem 1 kg

Razem z Tchibo Barista proponujemy Państwu najlepszej jakości Espresso. Jej ziarna wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych – zupełnie jak przed 100 laty. Specjalne powolne prażenie daje ziarnom kawy więcej czasu, aby wydobyły swój niepowtarzalny charakter. W rezultacie...
72,45
Cena za kg : 72.45zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,99 zł

Opis

Razem z Tchibo Barista proponujemy Państwu najlepszej jakości Espresso. Jej ziarna wypala się przy użyciu tradycyjnych bębnowych maszyn prażalniczych – zupełnie jak przed 100 laty. Specjalne powolne prażenie daje ziarnom kawy więcej czasu, aby wydobyły swój niepowtarzalny charakter. W rezultacie powstaje więc najlepszej jakości kawa.

Znak Fairtrade oznacza, że Tchibo wspiera sprawiedliwy handel. Nasz wkład polega na długofalowej poprawie warunków życia i pracy rolników w krajach, gdzie uprawiana jest kawa.

  • jedna z naszych najlepszych kaw espresso: Barista Espresso,
  • charakteryzuje się mocnym paleniem i intensywnym smakiem; jest pozbawiona cierpkości, ma orzechowe nuty, oddaje w pełni słodycz arabiki,
  • NOWOŚĆ: zamykana specjalnym korkiem pozwalającym zachować pełny aromat kawy i cieszyć się optymalną świeżością smaku kawy; korek ułatwia dozowanie i pomaga dokładnie domknąć opakowanie,
  • w 100% Tchibo Arabica,
  • idealna do automatycznych ekspresów do kawy.

Od ponad 60 lat eksperci Tchibo do spraw kawy podróżują po świecie w poszukiwaniu najlepszej jakości kaw, które sprawiają, że świat Tchibo jest tak wyjątkowy.

Tchibo wybiera do swoich kaw w 100% tylko te najlepsze, pochodzące z krzewów kaw Arabica. Tylko te – bez skaz, powoli dojrzewające i starannie wyselekcjonowane w pełni zasługują na tytuł Tchibo Arabica.

Szczegóły - Tchibo Barista Espresso Kawa ziarnista palona z korkiem 1 kg

  • Producent: Tchibo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4046234928822
  • EAN: 4046234928822
  • Wymiary: 32 x 16 x 8.5 cm

Składniki - Tchibo Barista Espresso Kawa ziarnista palona z korkiem 1 kg

100% Tchibo Arabica

Sposób przygotowania i przechowywania

Kawa Barista Espresso w ziarnach jest szczególnie polecana posiadaczom ekspresów do kawy z wbudowanym młynkiem, tych półautomatycznych lub zwykłych kawiarek. Ciesz się smakiem kawy Barista Espresso – espresso z pianką, a po dodaniu spienionego mleka – cappuccino lub Latte Macchiato.

 

Przygotowanie: Optymalna ilość kawy na filiżankę to od 7 do 9 g.

Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Tchibo GmbH, Überseering 18, D-22297 Hamburg

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Produkty spożywcze i Delikatesy

Nowości - Produkty spożywcze i Delikatesy