NOWOŚĆ Tech Truck Wywrotka i walec w kartonie Wader

Tech Truck Wywrotka i walec w kartonie Wader

  • Wader
  • 5900694353756
  • 3-5 dni
Dwa samochody to podwójna radość i spełnienie marzeń każdego małego wielbiciela pojazdów mechanicznych. Taki zestaw idealnie spełni swoje zadanie podczas zabawy w domu, na plaży lub piaskownicy. Wysoka jakość wykonania, bezpieczne tworzywo sprawiają, że zabawki są bardzo wytrzymałe i odporne na...

58.35 zł

-15%

68.65 zł

Dodaj do schowka

Opis

Dwa samochody to podwójna radość i spełnienie marzeń każdego małego wielbiciela pojazdów mechanicznych. Taki zestaw idealnie spełni swoje zadanie podczas zabawy w domu, na plaży lub piaskownicy. Wysoka jakość wykonania, bezpieczne tworzywo sprawiają, że zabawki są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Pojazdy nie posiadają ostrych kantów ani brzegów, a wszystkie elementy są ze sobą trwale połączone, co sprawia, że zabawka nadaje się już dla najmłodszych dzieci (1+). Niewątpliwą zaletą produktu jest również jego opakowanie - atrakcyjnie zaprojektowany karton z okienkiem, przyciągnie uwagę malucha, jak również zachęci do zakupu zabawki na prezent.

Prezentowany zestaw Tech Truck zawiera dwa samochody budowlane - wywrotkę i walec. Oba pojazdy są lekkie i zwrotne oraz w atrakcyjnej kolorystyce.

Wywrotka ma długość 23 centymetry, posiada ruchomą skrzynię ładunkową, za pomocą której mali budowlańcy będą mogli przewieźć i zrzucić ładunek na placu budowy.

Walec wchodzi od akcji wszędzie tam, gdzie potrzebny jest ciężki sprzęt do równania terenu np. podczas budowy dróg. Swoim wyglądem, gabarytami, ale przede wszystkim ciężkim bębnem wzbudza zachwyt i respekt. Walec z serii Tech Truck ma długość 24 cm i posiada obracający się wokół własnej osi bęben.

Zabawa samochodami z serii Tech Truck ma wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. Dziecko manipulując przedmiotami rozwija umiejętności motoryczne, precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. To pobudza logiczne i przyczynowo - skutkowe myślenie oraz zmysł obserwacji. Zabawa w odgrywanie ról rozwija kreatywność, wyobraźnię i empatię oraz szacunek dla różnych zawodów. Dziecko uczy się poznawania otaczającego świata, a podczas takiej zabawy rozwija się w nim zaangażowanie i potrzeba dalszego odkrywania. Ponadto ten rodzaj zabawy uczy maluchy współdziałania, komunikowania się oraz umiejętności wysławiania. A to wszystko podczas beztroskiej i pasjonującej zabawy!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tech Truck Wywrotka i walec w kartonie Wader

  • Producent: Wader
  • Kod producenta: GXP-787899
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900694353756
  • EAN: 5900694353756