Technika. Majsterkowanie. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyty tematyczne to kolejny element zestawu edukacyjnego do prowadzenia zajęć technicznych w szkole podstawowej. Publikacje są bogato ilustrowane i zawierają wiele teoretycznych i praktycznych ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności, ściśle skorelowanych z treścią podręcznika.
26,24 * 30,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł

Opis

Zeszyty tematyczne to kolejny element zestawu edukacyjnego do prowadzenia zajęć technicznych w szkole podstawowej. Publikacje są bogato ilustrowane i zawierają wiele teoretycznych i praktycznych ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności, ściśle skorelowanych z treścią podręcznika.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Technika. Majsterkowanie. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Danuta Kędra jest autorem tego podręcznika.
Jest autorem paru podręczników, jednak są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności intensywnego zaangażowania w proces katalogowania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Technika. Majsterkowanie. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo Operon.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie edukacji jest niezbędny opisywany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 4-6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu obszarowi nauki, jakim jest zajęcia techniczne.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Operon to wydawnictwo pedagogiczne, które skupia się na tworzeniu publikacji, dotyczących wszystkich poziomów nauki - od wczesnej edukacji szkolnej do szkół ponadpodstawowych. Dostarcza materiały przygotowujące do egzaminów końcowych, które są zgodne z bieżącą podstawą programową i przygotowane we współpracy z MEN. Publikacje są wzbogacone pomocami naukowymi i materiałami multimedialnymi, które można kupić w pakietach lub oddzielnie. Takie wszechstronne i holistyczne podejście do edukacji powoduje, że wydawnictwo Operon jest dobrym partnerem dla uczniów, nauczycieli jak również rodziców.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Technika. Majsterkowanie. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

  • Autor: Danuta Kędra
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2017
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788378796091
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788378796091

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>