Tęczowy miś Smily

  • Pluszaki
  • 5905375814304
  • 3-5 dni
Tęczowy Miś to oaza bezpieczeństwa dla dziecka, przyjaciel do zabawy i zasypiania. Zabawka ma uspokajający wpływ na małe dzieci dzięki delikatnym dźwiękom i szumom oraz subtelnym światełkom. Sprawdzi się doskonale jako pomoc przy...

64.23 zł

-17%

77.39 zł

Dodaj do schowka

Opis

Tęczowy Miś to oaza bezpieczeństwa dla dziecka, przyjaciel do zabawy i zasypiania.
Zabawka ma uspokajający wpływ na małe dzieci dzięki delikatnym dźwiękom i szumom oraz subtelnym światełkom. Sprawdzi się doskonale jako pomoc przy usypianiu. Tęczowy Miś wykonany jest z miłych, delikatnych materiałów i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni życia. Ta zabawka jako maskotka stanie się przyjacielem dziecka na następne lata życia.

Tęczowy Miś świeci zmieniającymi się kolorami. Gra 5 delikatnych melodii i odtwarza dźwięki natury. Jest mięciutki, miły do zabawy i przytulania.

- Gra 5 melodii
- Emituje delikatne dźwięki natury
- Brzuszek Misia świeci 7 kolorami

Wystarczy lekko nacisnąć łapkę Misia a łagodne światło rozjaśni ciemny pokój i pomoże zasnąć. Szumy i spokojne melodie wyciszą emocje dziecka. Miś świeci 7 kolorami. To doskonała okazja do nauki ich rozpoznawania i nazywania.

Co zyskuje Twoje dziecko?

- Tęczowe kolory światełek i delikatna melodia uspokajają maluszka i pozwalają mu odpocząć
- Dotykanie i przytulanie mięciutkiego materiału rozwija zmysł dotyku i motorykę małych rączek już u najmłodszych dzieci
- Delikatne światełko i przyjemne melodyjki koją i pomagają w rozwoju słuchu i wzroku
- Zabawka wpływa pozytywnie na rozwój emocjonalny dziecka

Wymaga 3 baterii typu AAA 1,5V. Dołączono do zestawu.

Szczegóły - Tęczowy miś Smily

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt