Baby Big Ears, Kocyk-przytulanka, Słonik

Baby Big Ears, Kocyk-przytulanka, Słonik Przytulanka-Kocyk wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Spełnia rolę milutkiej szmatki do otarcia buzi i przyjemnego kocyka do przytulenia się.  Kocyk-Przytulanka pochodzi z kolekcji Big Ears, której postacie charakteryzują się długimi uszami,...

67.50 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Baby Big Ears, Kocyk-przytulanka, Słonik

Przytulanka-Kocyk wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla dziecka. Spełnia rolę milutkiej szmatki do otarcia buzi i przyjemnego kocyka do przytulenia się. 

Kocyk-Przytulanka pochodzi z kolekcji Big Ears, której postacie charakteryzują się długimi uszami, za które dzieci chętnie chwytają. Słonik jest w kolorze kremowym w błękitne kropeczki.Ten sympatyczny słonik wykonany jest z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że jest bardzo delikatny w dotyku, w sam raz do przytulenia. 

  • Przeznaczony dla dzieci 0+,
  • Można prać w pralce 40 stopni,

Gwarancja jakości

Pluszowe zabawki dla niemowląt Teddykompaniet spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Badania pozwalają firmie Teddykompaniet na oznakowania swych produktów nie tylko znakiem CE, ale także EN71. Ponieważ zabawki spełniają normy bezpieczeństwa dla dzieci poniżej 3 lat, na ich metkach nie znajdują się żadne ostrzeżenia wiekowe. 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Baby Big Ears, Kocyk-przytulanka, Słonik

Inni Klienci kupili również