Teekanne Herbata czarna Earl Grey Cytryna 100x1,65g

Promocja:
Okazje miesiąca
Earl Grey Lemon - ikona czarnej herbaty z orzeźwiającą nutą Smak słonecznego blasku! Orzeźwiający aromat dojrzałych cytryn wyraża czystą miłość do życia i dodaje klasycznej czarnej herbacie Earl Grey wyjątkowego akcentu. Odkryj jek stulecia herbacianej tradycji łączą się z innowacyjnymi przepisami...

9.99 zł

-50%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Earl Grey Lemon - ikona czarnej herbaty z orzeźwiającą nutą
Smak słonecznego blasku! Orzeźwiający aromat dojrzałych cytryn wyraża czystą miłość do życia i dodaje klasycznej czarnej herbacie Earl Grey wyjątkowego akcentu. Odkryj jek stulecia herbacianej tradycji łączą się z innowacyjnymi przepisami tworząc wyraziste i niezwykłe doświadczenie. Ta starannie wyselekcjonowana herbata z najlepszych plantacji pobudza zmysły dodatkiem cytrusów i bergamotki. Czyste orzeźwienie! Herbata w torebkach herbata czarna,aromat bergamotki,aromat cytrynowy,skórka cytryny (1%),olejek bergamotki (1%) Aromatyzowana mieszanka herbat czarnych o smaku bergamotki i cytryny. Kraj produkcji - UE TEEKANNE Polska Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 8A
30-633 Kraków
PL
www.teekanne.pl Przechowywać w temperaturze otoczenia Opakowanie - Nadające się do recyklingu Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.