Teekanne Herbata czarna Gold 100 x 2,0 g

Gold - złote chwile z wykwintną przyjemnością Złote promienie słońca łagodnie pieszczące wyżyny, poranna rosa iskrząca się złotem na herbacianych krzewach. Ekskluzywna kompozycja czarnych herbat przynosi złoto całego świata prosto do Twojego domu. Ta starannie wyselekcjonowana herbata z najlepszych...

15.99 zł

Cena za kg : 79.95zł

Dodaj do schowka

Opis

Gold - złote chwile z wykwintną przyjemnością
Złote promienie słońca łagodnie pieszczące wyżyny, poranna rosa iskrząca się złotem na herbacianych krzewach. Ekskluzywna kompozycja czarnych herbat przynosi złoto całego świata prosto do Twojego domu. Ta starannie wyselekcjonowana herbata z najlepszych plantacji to wyjątkowa mieszanka słodowych, mocnych i odświeżających smaków, która łączy się w wyrafinowany charakter najlepszych czarnych herbat w jednej filiżance. Zakosztuj tej przyjemnej harmonii wyśmienitych herbacianych ilości w złotych chwilach życia. Herbata w torebkach herbata czarna Mieszanka herbat czarnych Kraj produkcji - UE TEEKANNE Polska Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 8A
30-633 Kraków
www.teekanne.pl Przechowywać w temperaturze otoczenia Opakowanie - Nadające się do recyklingu Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Teekanne Herbata czarna Gold 100 x 2,0 g

  • Producent: Teekanne
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901086001644
  • EAN: 5901086001644
  • Wymiary: 15.9 x 15.7 x 5.8 cm