Telefonik dla gadułki Fisher Price

Nowy, ulepszony Telefonik dla gadułki! Ta klasyczna zabawka ma teraz nowoczesny wygląd, ale zachowuje swój uroczy klasyczny charakter. Telefon ma słodką buźkę, tarczę do wykręcania numerów, dźwięki imitujące dzwonek telefonu i ruszające się oczy! Dzięki sznurkowi Telefonik dla gadułki nigdy się nie...

50.46 zł

-25%

67.28 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Doskonałość tkwi w prostocie. Dzieci uwielbiają proste i kolorowe zabawki, takie, które wszędzie można z sobą zabrać, stymulujące wyobraźnię i pozwalające na nieograniczoną zabawę. Producent renomowanych zabawek Fisher Price stawia na prostotę, wytrzymałość i wysoką jakość produktów skierowanych do najmłodszych. Jedną z takich zabawek jest edukacyjny Telefonik dla gadułki. Kształt klasycznego telefonu połączony z uwielbianą przez dzieci zabawką na kółkach ucieszy każdego malucha.

Dzieci często udają, że rozmawiają przez telefon. Taki rodzaj zabawy jest uwielbiany przez najmłodszych, szczególnie kiedy przyłączają się do niej również dorośli. Prosta zabawa w rozmowę przez telefon to dla dziecka świetna okazja do rozwijania zdolności interakcji, wcielania się w różne role, wzbogacania słownictwa.

Telefonik dla gadułki Fisher Price rozwija również sprawność ruchową dziecka, zachęcając malucha do ciągnięcia zabawki za pomocą sznureczka, a tym samym do chodzenia. Gdy kółeczka telefonu się kręcą, zabawne oczka poruszają się w górę i w dół, natomiast podczas wykręcania numerów na tarczy telefonu, daje się słyszeć dźwięk dzwoneczka. Telefon dla gadułki pomaga również w zapamiętywaniu kształtu oraz uczy liczyć od 1 do 9.

Zabawkę można również zabrać na spacer lub wszędzie tam, gdzie dziecko ma okazję do ćwiczenia umiejętności motorycznych. Żywe i interesujące kolory z pewnością przyciągną uwagę malucha, a możliwość wykręcania numerów na tarczy to świetna zabawa dla małych dziecięcych paluszków.

Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Telefonik dla gadułki Fisher Price

  • Producent: Fisher Price, Mattel
  • Wiek: 12m+
  • Rok wydania: 2016-07-13
  • Wymiary: 18x20x14 cm
  • Kod producenta: GXP-577123
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: FISHER_PRICE_GXP-577123
  • Seria Fisher Price
  • EAN: 887961516449