NOWOŚĆ Terraformacja Marsa: Niepokoje

Terraformacja Marsa: Niepokoje

  • 644216476725
Ten moment musiał nadejść - korporacje rywalizujące ze sobą o wyższość na Marsie postanowiły połączyć siły i wspólnie przeforsować rozwiązania, które uważają za najkorzystniejsze dla rozwoju. W tym celu powstał marsjański parlament, w którym delegaci najważniejszych firm podejmują decyzje kluczowe...

76.46 zł

-10%

84.95 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Ten moment musiał nadejść - korporacje rywalizujące ze sobą o wyższość na Marsie postanowiły połączyć siły i wspólnie przeforsować rozwiązania, które uważają za najkorzystniejsze dla rozwoju. W tym celu powstał marsjański parlament, w którym delegaci najważniejszych firm podejmują decyzje kluczowe dla przyszłości Czerwonej Planety.
Piąte i jednocześnie najbardziej zaawansowane rozszerzenie do Terraformacji Marsa wprowadza dwa ważne elementy mechaniki gry. Po pierwsze, na wszystkich uczestników gry czekają wydarzenia globalne, którym będziemy musieli się podporządkować. Będą one stanowiły utrudnienie dla graczy i z pewnością wpłyną na ich strategie. Na szczęście będziemy mieli okazję przygotować się na każde z nich.
Drugą poważną zmianą jest prowadzenie parlamentu marsjańskiego. Gracze będą mieli możliwość umieszczania w nim swoich delegatów, a tym samym wspierania konkretnych frakcji, które z kolei będą przynosiły graczom określone profity. To nowa mechanika kluczowa zarówno w trakcie gry, jak i po jej zakończeniu, gdyż parlamentarni delegaci będą nam zapewniali także punkty zwycięstwa.
Zawartość pudełka:
6 kafli partii
16 kart projektów
5 kart korporacji
2 karty pomocy
31 kart wydarzeń globalnych
14 znaczników neutralnych delegatów
35 znaczników delegatów (po 7 w każdym kolorze)
znacznik dominacji
płytka Tytułu Terraformatora
plansza Komitetu Terraformacji
plansza wydarzeń globalnych
instrukcja
Liczba graczy: 1 - 5
Wiek graczy: 12 +
Czas gry: ok. 120 minut

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Terraformacja Marsa: Niepokoje

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 644216476725
  • Język: angielski, polski
  • EAN: 644216476725
  • Wymiary: 18.0x23.0x4 cm