Tesori d'oriente Perfumy do prania Bizancjum 250 ml

Prawdziwie skoncentrowane perfumy do tkanin zaprojektowane, aby nadać Twoim ubraniom wyjątkowy, intensywny i trwały zapach. Zapach Byzantium z delikatnymi czarnej róży i Labdanum nadaje praniu esencję, która zapewnia dobre samopoczucie i harmonię. Nie zawiera zmiękczacza, dlatego nadaje się do...
45,99
Cena za L : 183.96zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,99 zł

Opis

Prawdziwie skoncentrowane perfumy do tkanin zaprojektowane, aby nadać Twoim ubraniom wyjątkowy, intensywny i trwały zapach. Zapach Byzantium z delikatnymi czarnej róży i Labdanum nadaje praniu esencję, która zapewnia dobre samopoczucie i harmonię. Nie zawiera zmiękczacza, dlatego nadaje się do wszystkich tkanin, nawet technicznych czy z mikrofibry.

Szczegóły - Tesori d'oriente Perfumy do prania Bizancjum 250 ml

  • Producent: Tesori d'oriente
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8008970051963
  • EAN: 8008970051963
  • Wymiary: 15 x 7 x 7 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

W pralce: Wlej jedną lub dwie nakrętki produktu, w zależności od intensywności zapachu, jaki chcesz uzyskać, bezpośrednio do przegródki na płyn zmiękczający. 

Ręcznie: Dodaj jedną lub dwie nakrętki produktu, w zależności od intensywności, jaką chcesz uzyskać, na każde 5 litrów wody ostatniego płukania.

Nie wylewać produktu bezpośrednio na pranie.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, poza zasięgiem dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Może powodować reakcję alergiczną skóry. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nosić rękawice ochronne. Chronić oczy/twarz.

W przypadku kontaktu z oczami: dokładnie płukać przez kilka minut. Usunąć soczewki kontaktowe, kontynuować płukanie. W przypadku podrażnienia skóry lub wysypki zasięgnąć porady lekarza. Jeśli podrażnienie oczu nie ustępuje, zasięgnąć porady lekarza.

Dane producenta/dystrybutora

Conter srl

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>