Testy do Policji 2024. Test psychologiczny

"Testy do Policji 2024 Test psychologiczny" to profesjonalnie opracowany podręcznik dla kandydata do służby w Policji, którego celem jest przygotowanie czytelnika do zdania testów psychologicznych i pozytywnego przejścia rozmowy kwalifikacyjnej. Całość materiału znajdującego się w poradniku zapewni...
68,80 * 73,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 62,48 zł

Opis

"Testy do Policji 2024 Test psychologiczny" to profesjonalnie opracowany podręcznik dla kandydata do służby w Policji, którego celem jest przygotowanie czytelnika do zdania testów psychologicznych i pozytywnego przejścia rozmowy kwalifikacyjnej.

Całość materiału znajdującego się w poradniku zapewni kompleksowe przygotowanie do tego najtrudniejszego z etapów rekrutacji, podczas którego odpada najwięcej zdających. W książce znajdziesz nową bazę pytań na 2024 rok wraz z sugestiami i propozycjami do przygotowania własnych odpowiedzi. Poradnik pomoże przygotować się do rozwiązywania zadań z sześcianami i matrycami.

W książce znajdziesz również porady pomocne w radzeniu sobie ze stresem egzaminacyjnym. Zapamiętaj, że tylko perfekcyjne przygotowanie zagwarantuje sukces na rekrutacji. Dlatego jeśli chcesz zdać testy do policji, to koniecznie skorzystaj z tego podręcznika.

Szczegóły - Testy do Policji 2024. Test psychologiczny

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>