The Hive. Ul. Skarb pszczółek Outlet

  • Papilon
  • The hive ul
  • 978832711559133
  • 72 godziny + czas dostawy
The Hive. Ul - ulubiona bajka z telewizora! Bzyczek i barnabi szukają ukrytego skarbu. Ciekawe, co uda im się znaleźć... Poczytaj o przygodach Bzyczka i jego przyjaciół w tej uroczo ilustrowanej książeczce opartej na uwielbianym przez dzieci serialu animowanym.
10,00 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,15 zł

Opis

The Hive. Ul - ulubiona bajka z telewizora!

Bzyczek i barnabi szukają ukrytego skarbu. Ciekawe, co uda im się znaleźć...

Poczytaj o przygodach Bzyczka i jego przyjaciół w tej uroczo ilustrowanej książeczce opartej na uwielbianym przez dzieci serialu animowanym.

Za treścią książeczki "The Hive. Ul. Skarb pszczółek" stoi autor zbiorowy.

Publikacja pt. "The Hive. Ul. Skarb pszczółek" została umieszczona w kategorii Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie kolekcji krótkich historii to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie wahaj się i kup dla niego również inne części z serii "The hive ul".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "The Hive. Ul. Skarb pszczółek" została opublikowana przez Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to sprawdź również inne pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.