the White Bear Kawa ziarnista Brazylia Guaxupe A 1 kg

Kawa ziarnista, nuty: czekolada, karmel, orzechy. Przeznaczenie kawy: ekspres. Obróbka: naturalna. Region: Minas Gerais.

69.00

Cena za kg : 69zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kawa Brazylia Guaxupe od The White Bear świetnie sprawdzi się jako orzeźwienie o poranku lub w męczący dzień. Ziarna tej kawy to stuprocentowa Arabica o odmianie Typica. Rosną one na wysokościach od 800 do 1000 m n.p.m. w regionie Minas Gerais, w południowo-wschodnim obszarze Brazylii.

Zastosowanie

Kawa jest przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych, szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku espresso. Można przygotować ją także we włoskiej kawiarce, french pressie lub ekspresach kolbowych, automatycznych i przelewowych.

Właściwości

Brazylia Guaxupe charakteryzuje się wyjątkowymi nutami czekolady, karmelu i orzechów, które nadają jej przyjemnej, naturalnej słodyczy. Po przygotowaniu można wyczuć w niej także nuty kwiatów. Kawa posiada niewielki poziom kofeiny, dlatego doskonale sprawdzi się w formie espresso. Warto również sprawdzić ją jako bazę do innych, mlecznych napojów, np. cappuccino czy latte.

Producent

The White Bear to białostocka palarnia kawy. Swoje ziarna sprowadza z czterech kontynentów - Ameryki Południowej, Północnej, Afryki oraz Azji. Dostawy są sprawdzane i odpowiednio selekcjonowane według standardów palarni.

Nad całym procesem przygotowywania doskonałych ziaren czuwa specjalna osoba, czyli roast master. To ON nadzoruje czas i temperaturę palenia ziaren, w taki sposób, aby wydobyć z nich wyjątkowe aromaty i nowe smaki. Firma stawia również na ekologiczne opakowania wykonane z kartonu, które pozwalają zachować kawie świeżość i pełny aromat, który ma ona zaraz po wypaleniu.

Składniki - the White Bear Kawa ziarnista Brazylia Guaxupe A 1 kg

Arabica 100%

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.

Dane producenta/dystrybutora

WBC spółka cywilna M.Zalewski, Ł.Kaliciński, M.Olechno, P.Olechno, ul. Produkcyjna 72, 15-680 Białystok

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - the White Bear Kawa ziarnista Brazylia Guaxupe A 1 kg

  • Producent: the White Bear
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5908305831013
  • EAN: 5908305831013
  • Wymiary: 25.5 x 9.5 x 16.5 cm

Inni Klienci kupili również