Tisserand Aromatherapy Olejek z Bazylii Basil Ethically Harvested 30 ml

100% olejek z bazylii zbieranej etycznieOPIS:Bazylia w swojej oryginalnej postaci jest najbardziej znana z tego, że jest częścią włoskiej kuchni. Jednak to słodkie, świeże zioło ma dobroczynne właściwości, które wykraczają daleko poza smaczny aromat makaronu.SKŁAD: 100% olejek bazyliowy (Ocimum...
109,80
Cena za L : 3660zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 116,80 zł

Opis

100% olejek z bazylii zbieranej etycznie

OPIS:

Bazylia w swojej oryginalnej postaci jest najbardziej znana z tego, że jest częścią włoskiej kuchni. Jednak to słodkie, świeże zioło ma dobroczynne właściwości, które wykraczają daleko poza smaczny aromat makaronu.

SKŁAD:

100% olejek bazyliowy (Ocimum basilicum) – bazylia zbierana etycznie.
Naturalnie występujące alergeny: eugenol, limonen i linalol.

SPOSÓB UŻYCIA:

W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika. Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.) W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba. Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować bezpośrednio na skórę.
Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

Szczegóły - Tisserand Aromatherapy Olejek z Bazylii Basil Ethically Harvested 30 ml

  • Producent: Tisserand Aromatherapy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5017402018927
  • EAN: 5017402018927
  • Wymiary: 10 x 3.4 x 3.4 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>