Tisserand Aromatherapy Olejek z Litsea cubeba May Chang Ethically Harvested 30 ml

100% olejek z owoców Litsea cubeba - May ChangOPIS:Lekki i słodki czysty olejek eteryczny May Chang, destylowany na parze z małych, przypominających ziarnko pieprzu owoców drzewa, podnosi emocje i delikatnie dodaje energii, a także może przynieść ulgę zmęczonym, obolałym mięśniom.SKŁAD: 100% czysty...
85,36
Cena za L : 2845.33zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,48 zł

Opis

100% olejek z owoców Litsea cubeba - May Chang

OPIS:

Lekki i słodki czysty olejek eteryczny May Chang, destylowany na parze z małych, przypominających ziarnko pieprzu owoców drzewa, podnosi emocje i delikatnie dodaje energii, a także może przynieść ulgę zmęczonym, obolałym mięśniom.

SKŁAD:

100% czysty olejek z owoców Litsea cubeba zbieranych etycznie
Naturalnie występujące alergeny: cytral, cytronelol, geraniol, limonen i linalol.

SPOSÓB UŻYCIA:

W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika. Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.) W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba. Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować bezpośrednio na skórę.
Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

Szczegóły - Tisserand Aromatherapy Olejek z Litsea cubeba May Chang Ethically Harvested 30 ml

  • Producent: Tisserand Aromatherapy
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5017402019689
  • EAN: 5017402019689
  • Wymiary: 10 x 3.4 x 3.4 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>