To jest fizyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasy 8. Szkoły podstawowa

NOWA EDYCJA 2021-2023 „To jest fizyka” dla klasy 8 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń pomagający rozwijać niezbędne umiejętności z fizyki oraz utrwalać zdobytą wiedzę. Uczy rozwiązywania zadań i rozumienia zagadnień fizycznych dzięki różnym typom zadań oraz przykładowym, rozwiązanym krok po kroku...
27,55

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

NOWA EDYCJA 2021-2023

„To jest fizyka” dla klasy 8 szkoły podstawowej to zeszyt ćwiczeń pomagający rozwijać niezbędne umiejętności z fizyki oraz utrwalać zdobytą wiedzę.

  • Uczy rozwiązywania zadań i rozumienia zagadnień fizycznych dzięki różnym typom zadań oraz przykładowym, rozwiązanym krok po kroku zadaniom Policzmy razem.
  • Uczy planowania i wykonywania eksperymentów dzięki ciekawym doświadczeniom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zatytułowanym Fizyka poza szkołą.
  • Ułatwia utrwalanie wiedzy i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty dzięki nowym elementom znajdującym się na końcu każdego z działów: Sposób na zadanie oraz Sprawdź, czy potrafisz.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "To jest fizyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasy 8. Szkoły podstawowa"?
Marcin Braun,Weronika Śliwa są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"To jest fizyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasy 8. Szkoły podstawowa" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Do której serii podręczników szkolnych należy "To jest fizyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasy 8. Szkoły podstawowa"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "Nowa Era; To jest fizyka".
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, zapewniający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych w całej Polsce.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - To jest fizyka. Zeszyt ćwiczeń. Klasy 8. Szkoły podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>