To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik. Szkoła podstawowa. Klasa 2

 • Katechetyczne
 • AZ-12-01/18-WM-11/21
 • 9788366674059
Podręcznik do nauczania religii w klasie II szkoły podstawowej, integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami. Nr podręcznika: AZ-12-01/18-WM-11/21 Nr programu: AZ-1-01/18 Integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami...
45,12

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,41 zł

Opis

Podręcznik do nauczania religii w klasie II szkoły podstawowej, integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami.

Nr podręcznika: AZ-12-01/18-WM-11/21

Nr programu: AZ-1-01/18

Integralną częścią podręcznika jest Domownik przygotowany do pracy w domu z rodzicami Data dopuszczenia: 05.07.2021 r.

FAQ

Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Kto napisał "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik. Szkoła podstawowa. Klasa 2"?
Podręcznik "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik. Szkoła podstawowa. Klasa 2" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest wielu autorów.


Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik. Szkoła podstawowa. Klasa 2 został przygotowany przez Wydawnictwo Katechetyczne Warmia.


Jaki numer zgodności MEN ma opisywany podręcznik?
AZ-12-01/18-WM-11/21 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik. Szkoła podstawowa. Klasa 2" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź uważnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Która to część książki?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
276: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera wartościowe i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - To jest mój Syn umiłowany. Podręcznik część 1 i 2 oraz domownik. Szkoła podstawowa. Klasa 2

 • MEN: AZ-12-01/18-WM-11/21
 • Wydawnictwo Katechetyczne
 • Rok wydania: 2021
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 276
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366674059
 • ISBN: 9788366674059

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>