To świetna zabawa. Podróż to świetna zabawa

Podróż trwa zbyt długo i zaczynasz ziewać? Razem z Treflikami spakujcie walizkę, pokolorujcie znaki drogowe, zaparkujcie samochody i... ŚWIETNIE SIĘ PRZY TYM BAWCIE!Seria Rodzina Treflików. To świetna zabawa to książeczki aktywizujące dla przedszkolaków. W środku znajdziecie ponad 50...
6,00 * 7,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,48 zł

Opis

Podróż trwa zbyt długo i zaczynasz ziewać? Razem z Treflikami spakujcie walizkę, pokolorujcie znaki drogowe, zaparkujcie samochody i... ŚWIETNIE SIĘ PRZY TYM BAWCIE!

Seria Rodzina Treflików. To świetna zabawa to książeczki aktywizujące dla przedszkolaków. W środku znajdziecie ponad 50 naklejek!

Sięgnijcie też po inne tytuły: Kąpiel, Ubieranie, Jedzenie, Sprzątanie, Wspólny czas, Sport, Mycie zębów.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "To świetna zabawa. Podróż to świetna zabawa". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Kolorowankę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

"To świetna zabawa. Podróż to świetna zabawa" opublikowało Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz też inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.