Together Kurkumin z ekstraktem z piperyny - suplement diety 30 kaps.

Kurkumin z ekstraktem z piperyny Suplement Diety Kurkuma jest używana od tysiącleci ze względu na wyjątkowe korzyści dla zdrowia. Kurkumin firmy Together zawiera zarówno cały korzeń kurkumy, jak i standaryzowany ekstrakt zawierający 95% kurkuminy co daje formułę zawierającą pełne spektrum...
30,91
Cena za kaps. : 1.03zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,88 zł

Opis

Kurkumin z ekstraktem z piperyny Suplement Diety

Kurkuma jest używana od tysiącleci ze względu na wyjątkowe korzyści dla zdrowia. Kurkumin firmy Together zawiera zarówno cały korzeń kurkumy, jak i standaryzowany ekstrakt zawierający 95% kurkuminy co daje formułę zawierającą pełne spektrum antyoksydantów ze wszystkimi ważnymi związkami występującymi w całym korzeniu kurkumy wraz z kurkuminem.

Suplementy diety Together nie zawierają: pszenicy, drożdży, skrobi, glutenu, soi, mleka i jego pochodnych (laktozy), cukru, sztucznych dodatków, barwników, substancji smakowych, konserwantów i składników modyfikowanych genetycznie. Produkt jest odpowiedni dla wegan. Produkt odpowiedni dla Wegetarian i Wegan

Nasze produkty pakujemy w poręczne torebki nadające się do wielokrotnego zamykania, które doskonale sprawdzają się w pełnym zadań i obowiązków dniu. Możesz je zabrać do biura, na fitness czy w podróż -są lekkie i wygodne.

Szczegóły - Together Kurkumin z ekstraktem z piperyny - suplement diety 30 kaps.

  • Producent: Together
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060170530344
  • EAN: 5060170530344

Składniki - Together Kurkumin z ekstraktem z piperyny - suplement diety 30 kaps.

kłącze kurkumy ( Curcuma longa) , ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany na 95% zawartości kurkumin, ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum), standaryzowany na 95% zawartości piperyny, hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki) Składnik aktywny 1 kapsułka Kłącze kurkumy 300 mg ekstrakt z kłącza kurkumy standaryzowany 200 mg na 95% zawartości kurkumin ekstrakt z czarnego pieprzu standaryzowany 3 mg na 95% zawartości piperyny??

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułkę  dziennie  popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1  porcji (1  kapsułki ) dziennie. 100% roślinne kapsułki vegecap mogą być otwierane i mieszane z jedzeniem lub piciem.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>