Together Wapń z alg morskich Suplement diety 60 kaps.

Together Wapń z alg morskich  Suplement Diety Together OceanPure™ Wapń z alg to naturalny, biologicznie czynny kompleks mineralny zawierający bioaktywny wapń wraz z 73 pierwiastkami śladowymi.. Nasze ciało lepiej rozumie i przyswaja minerały pochodzące z naturalnych źródeł, (w tym przypadku z...
36,93
Cena za kaps. : 0.62zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,10 zł

Opis

Together Wapń z alg morskich  Suplement Diety

Together OceanPure™ Wapń z alg to naturalny, biologicznie czynny kompleks mineralny zawierający bioaktywny wapń wraz z 73 pierwiastkami śladowymi.. Nasze ciało lepiej rozumie i przyswaja minerały pochodzące z naturalnych źródeł, (w tym przypadku z wodorostów) niż te syntetyczne. Wodorosty które są zawarte w naszych produktach są pozyskiwane z czystych i dziewiczych wód u wybrzeży Islandii. My je tylko myjemy, suszymy i mielimy bez użycia środków chemicznych. Dzięki temu uzyskujemy czysty, naturalny wapń. Większość suplementów wapnia jest produkowanych ze skał (wapienia), które nie są dobrze wchłaniane lub tolerowane przez organizm.

Przeznaczenie: uzupełnienie diety w wapń naturalnego pochodzenia. 

Suplementy diety Together nie zawierają: pszenicy, żywych drożdży, skrobi, glutenu, soi, mleka i jego pochodnych (laktozy), cukru, sztucznych dodatków, barwników, substancji smakowych, konserwantów i składników modyfikowanych genetycznie. Produkt jest odpowiedni dla wegan. 100% roślinne kapsułki vegecap mogą być otwierane i mieszane z jedzeniem lub piciem.

Nasze produkty pakujemy w poręczne torebki nadające się do wielokrotnego zamykania, które doskonale sprawdzają się w pełnym zadań i obowiązków dniu. Możesz je zabrać do biura, na fitness czy w podróż-są lekkie i wygodne.

Szczegóły - Together Wapń z alg morskich Suplement diety 60 kaps.

  • Producent: Together
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060170530351
  • EAN: 5060170530351

Składniki - Together Wapń z alg morskich Suplement diety 60 kaps.

wapń z alg morskich ( Lithothamnion Calcareum), hydroksypropylmetyloceluloza ( otoczka kapsułki). Składnik aktywny 2 kapsułki *%RWS Wapń (węglan wapnia) 608 mg 76 *RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 2 kapsułki *%RWS

  • Wapń (węglan wapnia) 608 mg 76

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób przygotowania i przechowywania

2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (2 kapsułek ) dziennie.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>