Tomb Raider. Archiwa. Tom 1

  • Dan Jurgens, Andy Park, Francis Manapul
  • Scream Comics
  • 9788366291775
Tylko jedna kobieta jest w stanie odnajdywać najrzadsze artefakty na świecie Lara Croft.Uzbrojona w parę ikonicznych, wielkokalibrowych pistoletów, Lara Croft, wraz z czarującym playboyem Chase'm Carverem i nieocenioną asystentką Madeline Hovan przemierza świat w poszukiwaniu przygody. Dołącz do...

179.99

-10%

199.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Tylko jedna kobieta jest w stanie odnajdywać najrzadsze artefakty na świecie Lara Croft.
Uzbrojona w parę ikonicznych, wielkokalibrowych pistoletów, Lara Croft, wraz z czarującym playboyem Chase'm Carverem i nieocenioną asystentką Madeline Hovan przemierza świat w poszukiwaniu przygody. Dołącz do niej, w walce z sekretną organizacją, która postawiła sobie za cel zniszczenie jej, bądź z nią, gdy przyjdzie jej zmierzyć się z ostateczną zdradą i zobacz też jak odkrywa legendarne skarby.
Dla uczczenia dwudziestej piątej rocznicy powstania ikonicznej postaci Lary Croft, przestawiamy oryginalne komiksy z serii Tomb Raider, z roku 1999 wydawnictwa Top Cow, po raz pierwszy w powiększonym formacie. W tym tomie znajdziecie zeszyty 1-15 głównej serii, oraz galerię okładek tworzonych przez tak wielkich autorów jak Michael Turner, Marc Silvestri, David Finch, Andy Park, i wielu innych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tomb Raider. Archiwa. Tom 1

Inni Klienci kupili również