Tomek i przyjaciele. Moje pierwsze słowa Outlet

„Tomek i przyjaciele. Moje pierwsze słowa” to idealna książka dla wszystkich maluchów! Każda jej strona to nowa przygoda. Wyspa Sodor jest przecież taka duża! Zobacz, co robią mieszkańcy wyspy przy drodze, na stacji kolejowej, na farmie czy w parku. Dowiedz się, co się dzieje na plaży i jak wygląda...
6,94 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,75 zł

Opis

„Tomek i przyjaciele. Moje pierwsze słowa” to idealna książka dla wszystkich maluchów! Każda jej strona to nowa przygoda. Wyspa Sodor jest przecież taka duża! Zobacz, co robią mieszkańcy wyspy przy drodze, na stacji kolejowej, na farmie czy w parku. Dowiedz się, co się dzieje na plaży i jak wygląda dom Grubego Zawiadowcy. Ile jest tam różności… Ciekawe, czy takie przedmioty są też w Twoim domu.

Każda strona odkryje przed tobą nowe tajemnice i… nowe słowa! Przyklej naklejki w wyznaczonych miejscach, by łatwiej łączyć wyraz z tym, co przedstawia. Połącz ze sobą przeciwieństwa, sprawdź, czy odróżniasz kolory, przećwicz z Tomkiem liczenie i wiele, wiele innych. Nie umiesz jeszcze czytać? Nic nie szkodzi! Na razie wystarczy, że poznasz nowe słowa i przyzwyczaisz swój wzrok do podpisów znajdujących się pod obrazkami.

Dzięki tej książeczce masz niebywałą okazję nauczyć się słów, których na co dzień używa Tomek. Poznaj przedmioty, które widzi, jeżdżąc dookoła wyspy Sodor.

Nauka jeszcze nigdy nie była taka prosta! Gotowi? Następna stacja: Moje Pierwsze Słowa!

Autorem książeczki "Tomek i przyjaciele. Moje pierwsze słowa" jest Butler Jacqui.

Książeczka pt. "Tomek i przyjaciele. Moje pierwsze słowa" polecana jest dzieciom, które potrzebują odrobiny wsparcia, aby doskonalić sztukę mówienia. Rozwijaj dziecięce umiejętności wypowiadania pojedynczych słów, układania zdań i opowiadania, posiłkując się łatwymi, radosnymi historyjkami.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z rodzicem na temat treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie wahaj się i kup dla niego także następne części z serii "Tomek i przyjaciele".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Tomek i przyjaciele. Moje pierwsze słowa" została udostępniona przez Wydawnictwo Egmont. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.