NOWOŚĆ Tomek i Przyjaciele. Super mega stacja

Tomek i Przyjaciele. Super mega stacja

  • Mattel
  • 0088796151236
  • 3-5 dni
Tomek i Przyjaciele Superstacja ZestawTeraz dzieci mogą wyruszyć w fascynującą przygodę z Tomkiem i jego przyjaciółmi, kreując świat swojej zabawy na nieskończenie wiele sposobów. Z Superstacją mogą bawić się wszystkimi ulubionymi lokomotywami - z linii Tomek i Przyjaciele Adventures, TrackMaster,...

814.04 zł

-10%

904.49 zł

Dodaj do schowka

Opis

Tomek i Przyjaciele Superstacja Zestaw
Teraz dzieci mogą wyruszyć w fascynującą przygodę z Tomkiem i jego przyjaciółmi, kreując świat swojej zabawy na nieskończenie wiele sposobów. Z Superstacją mogą bawić się wszystkimi ulubionymi lokomotywami - z linii Tomek i Przyjaciele Adventures, TrackMaster, MINIS i Wooden Railway. Zestaw można przebudowywać, tworząc wiele konfiguracji oraz odłączyć nogi, dzięki czemu pasuje do różnych pomieszczeń w domu. Można tu zmieścić nawet 100 pociągów (sprzedawane oddzielnie), a tory mają łączną długość ponad 10 metrów.
Dużo miejsc do zabawy
Ten wielosystemowy zestaw torów z 3 poziomami zabawy zawiera kultowe miejsca, takie jak Domkowo, Rybkowo, Grotkowo, Warsztat Parowozów, Warsztat Spalinowozów, Kamieniołom pod Niebieską Górą czy Centrum Ratownicze z lądowiskiem dla helikoptera Harolda. Zestaw zawiera również m.in. elementy do załadunku, łączniki umożliwiające połączenie z innymi zestawami do zabawy, dwa tory wyścigowe i przestrzeń do zabawy na podłodze. W Superstacji znajduje się także dźwig Karolek z żurawiem, który można podnosić, obracać i przymocowywać do niego ładunki.
3 lokomotywki
Obrotnica kolejowa z dźwignią zatrzymującą lokomotywki TrackMaster pozwala małemu kolejarzowi na szybką zmianę kierunku jazdy. W zestawie nie mogło zabraknąć wspaniałych pojazdów: Tomka (z serii Tomek i Przyjaciele TrackMaster), Piotrusia (Tomek i Przyjaciele Adventures), Kubę (Tomek i Przyjaciele MINIS) oraz plastikowego Harolda. Lokomotywki można przechowywać w nogach zestawu, na torze oraz w tunelach.
Możliwość dowolnej konfiguracji torów
Superstacja łączy się z innymi zestawami, dzięki czemu można rozbudowywać świat znany z serialu Tomek i Przyjaciele o kolejne elementy. Specjalne łączniki pozwalają na łatwy i szybki montaż zestawów z serii Adventures, TrackMaster, MINIS i Wooden Railway (sprzedawane oddzielnie). Dzieci mogą złożyć tor zgodnie z instrukcją lub użyć wyobraźni, aby eksperymentować i budować własne trasy.
Zawartość pudełka
W pudełku znajduje się: Superstacja, 4 pojazdy (3 lokomotywki i helikopter), elementy do załadunku, łączniki oraz instrukcja.

Szczegóły - Tomek i Przyjaciele. Super mega stacja

  • Producent: Mattel
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 0088796151236
  • EAN: 0088796151236
  • Wymiary: 81,3x54,6x21,6 cm

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt