Tomek Łebski. Najlepszy w klasie (prawie). Tom 9

W dziewiątym tomie Tomek zostaje członkiem szkolnego samorządu i przygotowuje się do swojej pierwszej przemowy! Wszyscy się cieszą, łącznie z ulubioną koleżanką z klasy ? Asią. Tylko Marek siedzi skwaszony Wychowawca oddał sprawdziany i okazało się, że Tomek wypadł najlepiej z całej klasy. W...

20.42 zł

-18%

24.90 zł

Dodaj do schowka

Opis

W dziewiątym tomie Tomek zostaje członkiem szkolnego samorządu i przygotowuje się do swojej pierwszej przemowy! Wszyscy się cieszą, łącznie z ulubioną koleżanką z klasy ? Asią. Tylko Marek siedzi skwaszony Wychowawca oddał sprawdziany i okazało się, że Tomek wypadł najlepiej z całej klasy. W dodatku Pzombie zagra na dorocznym szkolnym koncercie Co za idealny obrót spraw! Szkoda, że to tylko piękny SEN! Jednak Tomek chce, żeby to wszystko wydarzyło się naprawdę. Ma już na to własny pomysł. Czy uda mu się zostać najlepszym uczniem w klasie? Sprawdźcie sami!
Wielokrotnie nagradzana bestsellerowa seria Tomek Łebski to idealna propozycja dla każdego dziecka. Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. Niestandardowa forma bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków ukazujących świat Tomka Łebskiego oraz dodatkowe strony do samodzielnego uzupełniania ? zachęcą do sięgnięcia po książkę również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć pierwszą stronę!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tomek Łebski. Najlepszy w klasie (prawie). Tom 9