Tomy Aquadoodle mata tęczowa deluxe

Mata tęczowa Deluxe została stworzona przez wysoko cenioną za jakość produktów firmę Tomy. Zestaw pochodzi z serii Aquadoodle, w której znajdują się różne maty wodne do rysowania.Zabawa z Aquadoodle polega na rysowaniu wodą. Wystarczy rozłożyć matę, napełnić czystą wodą załączony flamaster i już...

133.46 zł

-14%

154.44 zł

Dodaj do schowka

Opis


Mata tęczowa Deluxe została stworzona przez wysoko cenioną za jakość produktów firmę Tomy. Zestaw pochodzi z serii Aquadoodle, w której znajdują się różne maty wodne do rysowania.

Zabawa z Aquadoodle polega na rysowaniu wodą. Wystarczy rozłożyć matę, napełnić czystą wodą załączony flamaster i już można zacząć rysować! Po wyschnięciu wody obrazki znikają, a dziecko może zacząć tworzyć od nowa magiczne rysunki.
Mata ma wymiary 85 cm szerokości i 65 cm długości, jej obrzeża zdobi kolorowa grafika przedstawiająca tęczę i kolorowe motylki, ptaszki, pszczoły, itp. W zestawie z matą znajdują się dodatkowo akcesoria do stemplowania oraz pędzel z gąbeczką do malowania większych powierzchni.

Pożegnaj się z bałaganem, plamami od tuszu i atramentu! Mata do rysowania niezwykle rozwija dziecko, uczy je kreatywności, a przede wszystkim zapewnia mnóstwo frajdy. Świetnie się sprawdzi zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z rysowaniem, jak i dla tych, które chcą rozwinąć tę pasję i spróbować czegoś nowego.Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18. miesiąca życia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tomy Aquadoodle mata tęczowa deluxe

  • Producent: Tomy
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5011666727724
  • Język: angielski, polski
  • EAN: 5011666727724
  • Wymiary: 34.0x28.0x5 cm