Torebki do pieczenia kompostowalne niebielone If You Care

  • If You Care
  • 770009250736
  • 3 dni
Torebki do pieczenia mięsa i warzyw, kompostowalne, 6 sztuk. Wyjątkowe i innowacyjne, papierowe torebki do pieczenia If You Care to zupełnie nowy sposób na pieczenie doskonałych świątecznych indyków, szynek, kurczaków, ryb i innych… Z niebielonego, całkowicie bezchlorowego, odpornego na tłuszcz...

32.29 zł

Cena za szt. : 5.38zł

Dodaj do schowka

Opis

Torebki do pieczenia mięsa i warzyw, kompostowalne, 6 sztuk.
Wyjątkowe i innowacyjne, papierowe torebki do pieczenia If You Care to zupełnie nowy sposób na pieczenie doskonałych świątecznych indyków, szynek, kurczaków, ryb i innych… Z niebielonego, całkowicie bezchlorowego, odpornego na tłuszcz papieru. To doskonała alternatywa dla plastikowych worków do pieczenia (które trafiają na wysypisko śmieci). Nasze worki do pieczenia zatrzymują soki, tworząc pyszne, delikatne, wilgotne mięso, które łatwo odchodzi od kości.
Dolny szew torby jest zaprojektowany tak, aby wypuszczać parę z worka do pieczenia podczas gotowania, więc najlepiej nie napełniać worka zbyt dużą ilością płynu. Aby uzyskać najlepsze wyniki, umieść żywność na środku torby i unikaj przepełnienia. Po ugotowaniu możesz zrobić pyszny sos z pozostałego na dnie torebki płynu. Z łatwością przygotuj „posiłek w jednym garnku” poprzez pieczenie warzyw, takich jak cebula, ziemniaki lub marchewka z mięsem. Worki są średniej wielkości - idealne do pieczenia kurczaka, ryb, średnich pieczeni, warzyw i innych. 36x27x9cm.

Składniki - Torebki do pieczenia kompostowalne niebielone If You Care

Niebielony papier pergaminowy

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przed gotowaniem nie podnoś worka do pieczenia wypełnionego składnikami, ponieważ worek może się rozerwać. Po ugotowaniu należy zachować szczególną ostrożność podczas otwierania torby, ponieważ para będzie bardzo gorąca.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Torebki do pieczenia kompostowalne niebielone If You Care

  • Producent: If You Care
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 770009250736
  • EAN: 770009250736