Trampolina czterolatka pakiet 2016

"Trampolina czterolatka" to nowatorski pakiet edukacyjny - przeznaczony do pracy z dziećmi 4-letnimi (zarówno początkującymi przedszkolakami, jak i kontynuującymi edukację w przedszkolu). Materiały uwzględniają potrzeby edukacyjne i możliwości rozwojowe, a także indywidualne predyspozycje i talenty...

103.27 zł

-3%

106.46 zł

Dodaj do schowka

Opis

"Trampolina czterolatka" to nowatorski pakiet edukacyjny - przeznaczony do pracy z dziećmi 4-letnimi (zarówno początkującymi przedszkolakami, jak i kontynuującymi edukację w przedszkolu). Materiały uwzględniają potrzeby edukacyjne i możliwości rozwojowe, a także indywidualne predyspozycje i talenty czterolatków. Praca z pakietem pozwala na wielozmysłowe angażowanie dziecka w proces kształcenia.

"Trampolina czterolatka" prezentuje spiralne ujęcie treści względem pakietu "Trampolina trzylatka". Zaproponowane tematy zostały dostosowane do rozkładu materiału dla dzieci 3-letnich. Dzięki temu oba pakiety stanowią wzajemnie uzupełniającą się całość i można je wykorzystać do pracy w grupach mieszanych wiekowo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Trampolina czterolatka pakiet 2016