NOWOŚĆ Tratwa

Tratwa

W wyniku rozbicia okrętu wylądowałeś na bezludnej wyspie. Wraz z Tobą morze wyrzuciło na brzeg elementy tratwy ratunkowej. Pamiętasz dobrze rozmowę z kapitanem, który wspominał o ośmiu częściach niezbędnych do jej zbudowania. Przeliczasz te znalezione i stwierdzasz, że masz kompletną tratwę! Tyle,...

29.40 zł

-16%

35.01 zł

Dodaj do schowka

Opis

W wyniku rozbicia okrętu wylądowałeś na bezludnej wyspie. Wraz z Tobą morze wyrzuciło na brzeg elementy tratwy ratunkowej. Pamiętasz dobrze rozmowę z kapitanem, który wspominał o ośmiu częściach niezbędnych do jej zbudowania. Przeliczasz te znalezione i stwierdzasz, że masz kompletną tratwę! Tyle, że nie dysponujesz planem jej budowy
Jedyne wyjście to odgadnąć zamysły konstruktorskie. Jeśli Ci się powiedzie, będziesz mógł bezpiecznie wrócić do domu. Pamiętaj - i w Tobie drzemie wynalazca!

Układanka Tratwa to świetna, drewniana łamigłówka rozwijająca wyobraźnię przestrzenną.
Podczas próby rozwiązania zagadki często wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, po czym okazuje się, że w ręku zostaje nam jeden element, który nie pasuje do ułożonych wcześniej części tratwy.
Wówczas wszystko zaczyna się od początku nie poddawaj się, aż wszystkei elementy znajdą się na swoim miejscu.
Tratwa to 8 drewnianych elementów z na przemian rozmieszczonymi kołeczkami i otworami, które należy do siebie dopasować.
Rozbierz konstrukcję na części, a następnie spróbuj poskładać ją na nowo dopasowując do siebie jej wszystkie elementy, tak aby na nowo zbudować Tratwę.
To wspaniała gra logiczna dla każdego!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tratwa

  • Producent: Big Fun Republic
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902659190307
  • EAN: 5902659190307
  • Wymiary: 85x85x23 mm