Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1

Trener. Motywuje do zmiany, nie daje wytchnienia, reżyseruje nowe życie. Nic w życiu Justyny nie układa się tak, jak powinno. Jej były mąż zamienił ją na szczuplejszy i ładniejszy model, a jedynym pocieszeniem wydają się chipsy i czekolada. To już prosta droga do powrotu demona z przeszłości, który...
8,90 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł

Opis

Trener. Motywuje do zmiany, nie daje wytchnienia, reżyseruje nowe życie.

Nic w życiu Justyny nie układa się tak, jak powinno. Jej były mąż zamienił ją na szczuplejszy i ładniejszy model, a jedynym pocieszeniem wydają się chipsy i czekolada. To już prosta droga do powrotu demona z przeszłości, który więził ją przez lata.

Zachęcona przez przyjaciółkę Justyna postanawia zapisać się do klubu fitness – choć wciąż jest przekonana, że szybko zabraknie jej motywacji, a pierwsza chwila słabości położy kres wszelkim wysiłkom. Ostatecznie daje się namówić na prywatne sesje z trenerem osobistym. Nie spodziewa się jednak, że mężczyzna, który ma być wsparciem w drodze do celu, jest tym samym, który wiele lat temu wpędził ją w te wszystkie kłopoty. W dodatku ON nie ma o tym pojęcia.

Potrzebujesz fachowego wsparcia? Czasem możesz dostać o wiele więcej.

Pierwsza książka z serii Faceci do wynajęcia.

Pobierz darmowy fragment


Ambasadorki serii Faceci do wynajęcia o pierwszym tomie:

Ta historia przepełniona jest kalorycznie zdrowym erotyzmem. Niezmiennie polecam!

@zaczytana.book, Barbara Bandyk

To nie słupki rtęci oszalały. To Trener Paweł rozgrzewa nas do czerwoności. O tym przekona się Justyna, która  będzie walczyć nie tylko o piękną figurę, ale także o samą siebie. Musisz się przekonać, czy wygra i czy nagroda będzie zadowalająca. Polecam!

Wioleta Kuflewska, Wioletreaderbooks

Trener to zdecydowanie najlepsza książka tej autorki, spośród tych, które miałam okazję już czytać. Emocje gwarantowane, opowieść definitywnie należy do tych hot, co dosłownie uwielbiam! Polecam gorąco - bo jestem pewna, że niejedna czytelniczka zakocha się w tej historii!

Dominika "Iwi" Smoleń, naszksiazkowir.blogspot.com

Z pozoru lekka historia, przy której przepadłam. Dużo humoru, jeszcze więcej niegrzecznych scen i problemy bohaterów, o których warto mówić. Przygotujcie zimny napój, bo „Trener” mrozgrzeje Was do czerwoności - i to nie tylko za sprawą ćwiczeń ;)

Marta Sarnecka, Bookholiczka poleca

Zabawnie i z pazurem - tak będzie w tej książce. Rozpali Wasze zmysły, a przy tym poruszy bardzo ważne w tych czasach tematy. Gwarantuję, że losy bohaterów przyniosą Wam naprawdę dużo emocji!

Agnieszka Rybska, Blonderka

Pewne jest to, że mając do czynienia z TAKIMI książkami, nie ma co liczyć na ochłodę w to upalne lato! ,,Trener” to rozpalająca zmysły, gorąca jak słońce i momentami zabawna lektura, w której można natknąć się również na niebanalne tematy. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozpoczęcie serii Faceci do wynajęcia i kolejna warta poznania książka pióra Anny Langner. Polecam!

Katarzyna Ewa Górka , @katherine_the_bookworm

Wydawałoby się, że jest to lekka lektura na upalny wieczór, ale Anna Langner kolejny raz w swojej powieści przemyca ważne tematy, które mogłyby dotyczyć każdej z nas. Niech Was nie zwiedzie tytuł i okładka, możecie być zaskoczone obrotem spraw. Uwielbiam w powieściach autorki chemię między bohaterami, którą czuć już od pierwszych stron.

Nina Kosiak, Book.moodpl

Gorący, szalenie emocjonalny i niebywale „pyszny” romans, którego nie będziecie chciały odłożyć. Przy takim trenerze nie straszny jest nawet najbardziej morderczy trening!

Edyta Giersz, Motheroftworeads

Zapraszam na ognisty trening, który rozpali Wasze zmysły. A to dopiero początek niesamowitej przygody.Gwarantuję, że to lato będzie wyjątkowo gorące!

Joanna Ćwiertka, @panda_zksiazka_

Jeżeli do tej pory chodziłyście na siłownię, aby trzymać formę, po przeczytaniu „Trenera” Anny Langner, zaczniecie na nią uczęszczać, aby spotkać własnego Pawła, który sprawi, że nie tylko wasze bicepsy będą zmęczone.

Emilia Zaręba, Po drugiej stronie okładki

Szczegóły - Trener. Szczyt formy. Faceci do wynajęcia. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>