NOWOŚĆ Tri-Bio Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania Bio Ultra Soft 940 ml

Tri-Bio Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania Bio Ultra Soft 940 ml

Eko-formuła na bazie naturalnych składników roślinnych i mineralnych. Równie skuteczny jak znane, silnie działające środki chemiczne. Bez zapachu i koloru, odpowiedni dla osób z alergią lub astmą. Ultradelikatny, odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Nie zawiera fosforanów, wybielaczy...
21,49
Cena za L : 22.86zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,49 zł

Opis

Eko-formuła na bazie naturalnych składników roślinnych i mineralnych. Równie skuteczny jak znane, silnie działające środki chemiczne. Bez zapachu i koloru, odpowiedni dla osób z alergią lub astmą. Ultradelikatny, odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Nie zawiera fosforanów, wybielaczy chloru, formaldehydów ani substancji toksycznych. Hipoalergiczny, łatwo ulega biodegradacji. Zalecany do stosowania w gospodarstwach z septycznym systemem kanalizacyjnym oraz do innych systemów.

Sposób użycia: Wlać płyn do dozownika i ustawić wybrany program prania. W celu ustalenia ilości płynu należy sprawdzić tabelę poniżej. Składniki: 5-10% kationowych środków powierzchniowo czynnych, fenoksyetanol. Uwaga: Przechowywać poza zasięgiem dzieci. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.

Szczegóły - Tri-Bio Ekologiczny skoncentrowany płyn do płukania Bio Ultra Soft 940 ml

  • Producent: Tri-Bio
  • Kod producenta: TRB05506
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 856922005506
  • EAN: 856922005506
  • Wymiary: 29 x 9.5 x 6.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>