NOWOŚĆ Tri-Bio Probiotyczny proszek bioformuła do przydomowych oczyszczalni ścieków 150 g

Tri-Bio Probiotyczny proszek bioformuła do przydomowych oczyszczalni ścieków 150 g

Bioformuła do przydomowych systemów kanalizacyjnych.  Supermocny suchy koncentrat. Kontroler zapachów do systemów septycznych, betonowych kolektorów, biologicznych systemów oczyszczania i szamb. Wspomaga rozkład odpadów organicznych, olejów, smarów, papieru. Niszczy szkodliwe bakterie. Eliminuje...
83,99
Cena za kg : 559.93zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 83,99 zł

Opis

Bioformuła do przydomowych systemów kanalizacyjnych.  Supermocny suchy koncentrat. Kontroler zapachów do systemów septycznych, betonowych kolektorów, biologicznych systemów oczyszczania i szamb. Wspomaga rozkład odpadów organicznych, olejów, smarów, papieru. Niszczy szkodliwe bakterie. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Zapobiega zapychaniu się systemów odpływowych. Minimalne stężenie 4 miliardów mikroorganizmów na 1g produktu. W przeciwieństwie do większości odpowiedników: wydajny, nie wymaga dostępu tlenu, radzi sobie  z rozkładem detergentów i innych środków chemicznych. Aby zapewnić optymalną wydajność systemu, konieczne jest ciągłe stosowanie selektywnie dostosowanych mikroorganizmów. 

 

Sposób użycia: (dla zbiorników do 4000L) pierwsze użycie w nowej toalecie - wsyp 150g do toalety i spłucz;
pierwsze użycie w toaletach wcześniej używanych - 500g.
W przypadku nowych systemów dawkę początkową można zmniejszyć do 150g. Następnie 40g (5 miarek), przynajmniej raz w miesiącu. Toalety przenośne i latryny (do 1000 l) – rozpuścić 150 g w wiadrze wody i wlać do toalety. 

Składniki: Opatentowany preparat zawierający żywe kultury mikroorganizmów. 

Uwaga: Przechowywać i transportować w temperaturze 2?C-25?C. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody, w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza. Trzymać poza zasięgiem dzieci. 

Zdrowie: Nie zawierają ostrych substancji chemicznych. Nie zawierają substancji toksycznych. Nie zawierają ostrych substancji ściernych. Nie zawierają mocnych rozpuszczalników. Nie zawierają chloru. Nie zawierają fosforanów. Nie zawierają nonynofenoli. Nie zawierają barwników. 

Środowisko: Mała ilość lotnych związków organicznych. Łatwo ulegają biodegradacji. Minimalny wpływ na organizmy wodne. Opakowania z tworzyw nadających się do recyklingu. Nietestowane na zwierzętach. Zalecane do stosowania w domach z różnym rodzajem systemów kanalizacyjnych (m.in. septycznym). 

W razie potrzeby skontaktować się podmiotem odpowiedzialnym: info@tri-bio.com

Szczegóły - Tri-Bio Probiotyczny proszek bioformuła do przydomowych oczyszczalni ścieków 150 g

  • Producent: Tri-Bio
  • Kod producenta: TRB04017
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 853017004017
  • EAN: 853017004017
  • Wymiary: 19 x 11 x 7 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>