Triumf Płyn do prania tkanin kolorowych z kranikiem 3 l

Płyn do prania Triumf Color ECO-BOX to unikatowe, ekologiczne i praktyczne opakowanie środka piorącego w połączeniu z ekologiczną recepturą detergentu. To wysoko skoncentrowany, potwierdzony certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel produkt, w którym został zastosowany innowacyjny system pakowania bag...

31.99 zł

-14%

36.99 zł

Cena za L : 10.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Płyn do prania Triumf Color ECO-BOX to unikatowe, ekologiczne i praktyczne opakowanie środka piorącego w połączeniu z ekologiczną recepturą detergentu. To wysoko skoncentrowany, potwierdzony certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel produkt, w którym został zastosowany innowacyjny system pakowania bag in box. Skutecznie usuwa z tkaniny plamy i zanieczyszczenia zachowując przy tym intensywne kolory na długi czas. Dzięki żelowej konsystencji doskonale rozpuszcza się w wodzie i wypłukuje z tkanin. Nie zawiera fosforanów ani zeolitów. Rodzinne opakowanie wystarcza na 50 prań. ECO BOX Triumf Color świetnie sprawdzi się w Twojej łazience lub pralni. Możesz pozostawić go na pralce i dozować płyn bezpośrednio do szufladki pralki.

80% opakowania ECO BOX Triumf Color stanowi tektura, która w 100% nadaje się do recyklingu. Tylko 20% stanowi plastikowy worek. Po odzieleniu worka od kartonu, worki mogą być spalane w celu pozyskania energii.

Opakowanie 3 l wystarczy na 50-75 prań w zależności od stopnia zabrudzenia prania.

Składniki - Triumf Płyn do prania tkanin kolorowych z kranikiem 3 l

5-5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, Phenoxyethanol, enzymy, kompozycja zapachowa, barwnik.

Sposób przygotowania i przechowywania

Zgodnie z instrukcją dozowania.

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Dane producenta/dystrybutora

GTG Hansa GmbH, Jenfelder Allee 80, 22045 Hamburg, Germany

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Triumf Płyn do prania tkanin kolorowych z kranikiem 3 l

  • Producent: Triumf
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4260266151298
  • EAN: 4260266151298
  • Wymiary: 25 x 19 x 9 cm