Trolle. Niezwykłe przygody Mruka

Witaj w Trollowicach! Czeka tu na ciebie mnóstwo fantastycznej zabawy! Przeczytaj historię z ponurym Mrukiem w roli głównej! Gdy troll w pocie czoła udoskonala swój bunkier, przychodzi do niego zmartwiona Poppy. Okazuje się, że Sybilla zaginęła! Nie wróciła ze swojej duchowej wyprawy… Poppy jest...
6,92 * 21,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,89 zł

Opis

Witaj w Trollowicach! Czeka tu na ciebie mnóstwo fantastycznej zabawy! Przeczytaj historię z ponurym Mrukiem w roli głównej! Gdy troll w pocie czoła udoskonala swój bunkier, przychodzi do niego zmartwiona Poppy. Okazuje się, że Sybilla zaginęła! Nie wróciła ze swojej duchowej wyprawy… Poppy jest zdruzgotana i prosi Mruka o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki. Troll podchodzi do tego zadania z pełnym zaangażowaniem i zabiera ze sobą mnóstwo niezbędnych rzeczy. Czy misja ratunkowa Mruka się powiedzie? Gdzie podziewała się przez ten cały czas Sybilla? Dowiesz się tego, czytając tę opowieść i rozwiązując zadania ściśle powiązane z fabułą. Po lekturze możesz na dłużej zostać w Trollowicach dzięki figurce twojego ulubionego bohatera! Odtwarzaj sceny z filmu lub wymyślaj swoje scenariusze, a także baw się kolorowymi naklejkami!

Autorem książeczki "Trolle. Niezwykłe przygody Mruka" jest Adrianna Zabrzewska.

Książeczka pt. "Trolle. Niezwykłe przygody Mruka" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Trolle jest jednym z ulubionych bohaterów, znanym wszystkim szkrabom. Najmłodsi z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. Trolle podbija serca dzieci, doskonale wypełniając czas.

Przedszkolaki w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z maluchem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach korzystnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i sprawdź także kolejne części z serii "Niezwykłe przygody".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja Trolle. Niezwykłe przygody Mruka została opublikowana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to zobacz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.