Trolle. Zadania i naklejki Outlet

Pokoloruj swych ulubionych bohaterów, rozwiąż proste zadania i baw się dobrze, przyklejając naklejki! Zabierz ten wyjątkowy szkicownik na spacer, w podróż albo na wakacje.
3,54 * 7,05 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,53 zł

Opis

Pokoloruj swych ulubionych bohaterów, rozwiąż proste zadania i baw się dobrze, przyklejając naklejki! Zabierz ten wyjątkowy szkicownik na spacer, w podróż albo na wakacje.

Książeczka "Trolle. Zadania i naklejki" jest pracą zbiorową, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Trolle. Zadania i naklejki" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do dentysty.

Jeśli po ukończeniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj i kup także następne części z cyklu "Trolle".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość to 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Trolle. Zadania i naklejki" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to wybierz także inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.