Tublu Plecaczek odblaskowy ActiveGrip Dinozaur

Odblaskowy plecaczek ActiveGrip przeznaczony dla dzieci od 3 lat. Plecaczek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów zwiększających widoczność Twojego dziecka, gdy poziom oświetlenia jest niski. Stanie się niezastąpiony zarówno o zmroku jak i w ciągu dnia. Zapewni widoczność Malucha jadącego na...

129.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Każdy rodzic aktywnego, energicznego i ciekawskiego dziecka wie, jak trudno za nim nadążyć. Maluch chce wszystkiego dotknąć, obejrzeć z bliska, wszystko przyciąga jego uwagę i wszędzie go pełno. Dlatego tak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo kilkulatków. Plecaczek odblaskowy LittleLife ActiveGrip Dinozaur jest rozwiązaniem, które umożliwia wygodne złapanie rozbrykanego szkraba, a także sprawi, że będzie dobrze widoczny po zmroku.

Zabawny, kolorowy design przyciąga wzrok maluchów - każdy z nich będzie chciał udawać dinozaura z plecakiem, do którego będzie mógł schować ulubione pluszaki czy inne zabawki. Dlatego też plecak odblaskowy LittleLife jest rozwiązaniem, do którego żadnego dziecka nie trzeba przekonywać! Posiada zintegrowany uchwyt dla rodzica, umożliwiający błyskawiczną reakcję w nagłych sytuacjach, a do specjalnego kółka na dole można dopiąć dodatkowo smycz bezpieczeństwa, by mieć większą kontrolę. Odblaskowe właściwości plecaczka LittleLife dają gwarancję, że dziecko będzie widoczne podczas jazdy na hulajnodze czy rowerze, a także spacerując w parku, po którym jeżdżą rowerzyści.

Plecaczek odblaskowy LittleLife ActiveGrip Dinozaur posiada główną dużą komorę zapinaną na zamek oraz regulowane paski naramienne i pas piersiowy, które można łatwo dopasować do wzrostu dziecka, dzięki czemu plecak będzie służył przez dłuższy czas rosnącemu kilkulatkowi. Ponadto niewielka waga plecaczka LittleLife jest idealna dla małych dzieci, nie obciąża pleców i nie powoduje nienaturalnego wyginania się. W środku znajdziemy także miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i adresu.

Cechy plecaczka ActiveGrip:

  • miękki uchwyt dla rodzica na górze plecaka,
  • miejsce na smycz bezpieczeństwa (do kupienia oddzielnie),
  • główna komora plecaka zamykana na zamek,
  • w środku specjalne miejsce na wpisanie imienia, nazwiska i adresu,
  • regulowane paski naramienne i pas piersiowy,
  • waga: 236 g,
  • wymiary: 17 x 25 x 32 cm,
  • idealny dla dzieci: od 3 lat,
  • zgodne z normą bezpieczeństwa EN 13210-2004 i EN 71-3:1994.

 

Szczegóły - Tublu Plecaczek odblaskowy ActiveGrip Dinozaur

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt