Tuptaj, średniaczku + 2 CD

  • 9788365915290
  • 1 dzień + czas dostawy
Po sukcesie "Tuptaj, maluszku" przyszedł czas na kontynuację. "Tuptaj, średniaczku" oparte zostało na takich samych założeniach, co poprzednia publikacja. Tym razem podzielone na pięć poziomów zajęcia są jednak skierowane do nieco starszych dzieci (od 2 do 5 lat). Z realizacją wszystkich...

31.28 zł

-8%

34.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Po sukcesie "Tuptaj, maluszku" przyszedł czas na kontynuację. "Tuptaj, średniaczku" oparte zostało na takich samych założeniach, co poprzednia publikacja. Tym razem podzielone na pięć poziomów zajęcia są jednak skierowane do nieco starszych dzieci (od 2 do 5 lat). Z realizacją wszystkich zaplanowanych poziomów zajęć poradzą sobie także dzieci ze starszych grup żłobkowych pod warunkiem, że poziomy te będą wprowadzane w oznaczonej kolejności oraz, że najmłodsi wcześniej bawili się przy publikacji "Tuptaj, maluszku".
"Tuptaj, średniaczku" od swojej poprzedniej części różni się tempem i intensywnością zajęć. Zabaw jest więcej, są bardziej dynamiczne i zróżnicowane. Dzieci są zachęcane do śpiewania prostych piosenek.
Nie dajemy Ci kolejnych scenariuszy zajęć, w oparciu o które takie zajęcia można zrealizować ta publikacja to kompletne, już przeprowadzone zajęcia, nagrane w formie audio!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Tuptaj, średniaczku + 2 CD