NOWOŚĆ Twoje ciałopozytywne dojrzewanie. Przewodnik po zmianach w ciele, pierwszej miesiączce i ciałopozytywności

Twoje ciałopozytywne dojrzewanie. Przewodnik po zmianach w ciele, pierwszej miesiączce i ciałopozytywności

TO KSIĄŻKA O DOJRZEWANIU DLA DZIEWCZYNEK PRZEPEŁNIONA CZUŁOŚCIĄ I EMPATIĄ. Jest ciałopozytywna, bo: kładzie nacisk na to, co dzięki ciału można robić, a nie na to jak wygląda, pomaga budować pozytywny i czuły język wobec siebie i swojego ciała, daje rzetelną i przystępną wiedzę, która pomoże...
65,00

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 63,02 zł

Opis

TO KSIĄŻKA O DOJRZEWANIU DLA DZIEWCZYNEK PRZEPEŁNIONA CZUŁOŚCIĄ I EMPATIĄ.

Jest ciałopozytywna, bo:

  • kładzie nacisk na to, co dzięki ciału można robić, a nie na to jak wygląda,
  • pomaga budować pozytywny i czuły język wobec siebie i swojego ciała,
  • daje rzetelną i przystępną wiedzę, która pomoże zrozumieć zmiany związane z pierwszą miesiączką i okresem dojrzewania.


Przewodnik “Twoje ciałopozytywne dojrzewanie” dla dziewczynek znalazł się w prestiżowym katalogu “White Ravens 2022” (Białe Kruki 2022) opublikowanym przez największą na świecie bibliotekę literatury dziecięcej i młodzieżowej – International Youth Library/Internationale Jugendbibliothek.

Internationale Jugendbibliothek (Międzynarodowa Biblioteka Młodzieży) w Monachium to największy w Europie ośrodek badawczy nad książką dziecięcą, gromadzący literaturę dla dzieci i młodzieży z całego świata.

Katalog „White Ravens” to lista 200 książek z 53 krajów, które wg Międzynarodowej Biblioteki Młodzieży, zasługują na światową uwagę ze względu na swoją uniwersalną tematykę, najwyższy poziom literacki i artystyczny lub innowacyjne podejście do tematu.

Książka wydana dzięki zbiórce społecznościowej wspieram.to/moonka, a także dzięki wsparciu MagoVox i Fundacji BNP Paribas.

Szczegóły - Twoje ciałopozytywne dojrzewanie. Przewodnik po zmianach w ciele, pierwszej miesiączce i ciałopozytywności

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>