Tygrys i Lula Outlet

Paulina uwielbia skakać po kałużach, kolekcjonuje niezwykłe maskotki i często złości się na młodszego brata, z winy którego wszyscy mówią na nią Lula. Pewnego dnia do jej niezwykłego Półeczkowa trafia znaleziony przypadkiem pluszowy kotek. Mama Pauliny odprawia małe czary-mary i pluszak wygląda jak...
5,99 * 11,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,78 zł

Opis

Paulina uwielbia skakać po kałużach, kolekcjonuje niezwykłe maskotki i często złości się na młodszego brata, z winy którego wszyscy mówią na nią Lula. Pewnego dnia do jej niezwykłego Półeczkowa trafia znaleziony przypadkiem pluszowy kotek. Mama Pauliny odprawia małe czary-mary i pluszak wygląda jak nowy! Kto nada mu imię Tygrys? Czy kotek zaprzyjaźni się z mieszkańcami Półeczkowa i czy stanie się ulubieńcem Luli? Poznajcie odpowiedzi na te pytania już dziś i wejdźcie do magicznego świata Tygrysa i Luli! ,"nowości"

Autorem książeczki "Tygrys i Lula" jest Marta Ostrowska.

"Tygrys i Lula" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja świetnej zabawy. Krótka forma to dobry pomysł, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do urzędu.

Jeśli po ukończeniu książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź też inne części z serii "Tygrys I lula".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Tygrys i Lula" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź również inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.